Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yuva çok mu büyük?

Soldsawn

Yumurta
15 May 2022
24
11
15
LV
0

Merhabalar dostlarim L1 bi vagans slingi bugün elime ulaştı daha once onlarca kez sling baktığım bi plastik kaba kendisini yerleştirdim fakat canli bana acayip küçük gözüktü yuva onun için cok mu büyük olmuş önceki slinglerimde böyle bir problem yaşamamıştim çok büyük yuvalar strese sokuyor diye biliyorum birde ek olarak power yapmak için kaç dereceyi önerirsiniz hem hayvanın hizlica büyüyebilecegi hemde hayatini tehlikeye atmadan sorularim bunlar siz ne düşünüyorsunuz şimdiden teşekkürler
IMG_20230824_182105.jpg
IMG_20230824_182209.jpg

Benzer konular

burakkkkkpqp

Yumurta
8 Ağu 2023
36
2
15
LV
0

Merhabalar dostlarim L1 bi vagans slingi bugün elime ulaştı daha once onlarca kez sling baktığım bi plastik kaba kendisini yerleştirdim fakat canli bana acayip küçük gözüktü yuva onun için cok mu büyük olmuş önceki slinglerimde böyle bir problem yaşamamıştim çok büyük yuvalar strese sokuyor diye biliyorum birde ek olarak power yapmak için kaç dereceyi önerirsiniz hem hayvanın hizlica büyüyebilecegi hemde hayatini tehlikeye atmadan sorularim bunlar siz ne düşünüyorsunuz şimdiden teşekkürler Ekli dosyayı görüntüle 26481Ekli dosyayı görüntüle 26482
Sos kabı tercih edebilirsin l2 den sonra idrar kabına geçirmeni öneririm

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Merhaba.
L1 bir canlıya göre evet alan biraz büyük. Sos kabı tercih edebilirsiniz ya da kabın yüksekliğini arttırın canlı daha rahat etsin. Bana sorarsanız sos kabına almak yerine yüksekliği arttırın. Vagans zaten slingde iken kazmayı seven bir tür. Kendi yerini ayarlayacaktır.

Soldsawn

Yumurta
15 May 2022
24
11
15
LV
0

Yüksekliği arttirdim sos kabında olsaydi bu yükseklikte olurdu sos kabini acma kapama cok problem oluyor. Bugüne kadar bana gelenler l2 l3 falandi herhalde ilk defa bu kadar küçüğüne denk geldim 😁

Users who are viewing this thread

Üst Alt