Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yüzlerce Kraliçe Bahçeye Akın Etti!

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

O kurtların ne olduğu belli değil ama vermek istersen kaynatabilirsin her türlü pislikten arınırlar dondurmaktan daha iyi yöntem

12 Nis 2021
35
15
30
LV
0

Herkese merhabalar, Camponotus kolonime geçen günlerde un kurdu vermiştim fakat kurdu yuvanın dibine kadar çekmişlerdi. Kapı tarafına kalıntıları bırakmadıkları ve yuvanın dibinde yumurtalar olduğu için kalıntıyı alamıyorum. Küflenmeye başladığını gördüm. Böyle bir durumda ne yapmalıyım? Hemen yeni bir test tüpüne mi geçireyim?
E90D0B48-A3D3-4EA7-B2CD-358119A6767E.jpeg

Halil Güneş

Yumurta
30 Haz 2021
22
2
15
LV
0

Herkese merhabalar, Camponotus kolonime geçen günlerde un kurdu vermiştim fakat kurdu yuvanın dibine kadar çekmişlerdi. Kapı tarafına kalıntıları bırakmadıkları ve yuvanın dibinde yumurtalar olduğu için kalıntıyı alamıyorum. Küflenmeye başladığını gördüm. Böyle bir durumda ne yapmalıyım? Hemen yeni bir test tüpüne mi geçireyim?Ekli dosyayı görüntüle 9132
Merhaba bu durumda yeni bir test tüpü bağlamanız uygun olacaktır ağızları sabit bir şekilde ayarladıktan sonra kırmızı kılıfı yalnızca yeni test tüpüne takın eskisi açıkta kalsın kendileri aktarım gerçekleştirecektir

Users who are viewing this thread

Üst Alt