Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Yardım) Birkaç Sorum Var...

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

1-) Bir Camponotus yumurtası kaç haftada işçiye döner? Kimi kaynaklar 6, kimi kaynaklar 7, kimi kaynaklar ise 8 diyor. Belli bir rakam var mıdır acaba? Çünkü ona göre unkurdu sipariş edeceğim.

2-) Unkurdu sipariş edebileceğim önerdiğiniz bir site var mıdır?

3-) Kontrol ederken larvalarda hareket göremedim. Normal midir yoksa öldüler mi? Bu konuda biraz endişe duydum.

m_VID-20200520-WA0012_1.jpg

[Camponotus larvaları ve yumurtaları. (4.5 haftalık)]

Benzer konular

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

1-) Bir Camponotus yumurtası kaç haftada işçiye döner? Kimi kaynaklar 6, kimi kaynaklar 7, kimi kaynaklar ise 8 diyor. Belli bir rakam var mıdır acaba? Çünkü ona göre unkurdu sipariş edeceğim.

2-) Unkurdu sipariş edebileceğim önerdiğiniz bir site var mıdır?

3-) Kontrol ederken larvalarda hareket göremedim. Normal midir yoksa öldüler mi? Bu konuda biraz endişe duydum.

Ekli dosyayı görüntüle 912
[Camponotus larvaları ve yumurtaları. (4.5 haftalık)]

Yumurtadan kaç haftada işçi çıkar kısmı için gün veya hafta saymayın. Kraliçeye sahip olduğunuz gibi uygun bir yere koyun ve 1 ay hiç ellemeyin. Kontrol etmek için bile haftada 1 bakmayın.

Resimdek duruma göre 2 hafta sonra tekrar bakın ve yumurtalar sarı koza olduysa un kurdu sipariş verebilirsiniz.

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Yumurtadan kaç haftada işçi çıkar kısmı için gün veya hafta saymayın. Kraliçeye sahip olduğunuz gibi uygun bir yere koyun ve 1 ay hiç ellemeyin. Kontrol etmek için bile haftada 1 bakmayın.

Resimdek duruma göre 2 hafta sonra tekrar bakın ve yumurtalar sarı koza olduysa un kurdu sipariş verebilirsiniz.
teşekkürler

Users who are viewing this thread

Üst Alt