Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

2 adet kraliçe buldum hangi cins yardım gerekiyor

ysn1678

Pupa
21 Nis 2022
92
18
30
LV
0

Bu sabah aynı türden 2 tane kraliçe buldum cinsi konusunda yardımcı olursanız sevinirim
birde Multi olurmu bunlardan

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,856
475
Ödüller
20
LV
5

Doğasında evet Multi olan çok tür var ama hobi ortamında pek başarılı olduğu söylenemez.. kurucu aşamada sıkıntı olmaz beraber yumurtlarlar beraber yumurtları büyütürler ama işçiler çıkmaya ve çoğalmaya başladığında bir kaos oluşuyor ve tek kraliçe hayatta kalıyor..

ysn1678

Pupa
21 Nis 2022
92
18
30
LV
0

Doğasında evet Multi olan çok tür var ama hobi ortamında pek başarılı olduğu söylenemez.. kurucu aşamada sıkıntı olmaz beraber yumurtlarlar beraber yumurtları büyütürler ama işçiler çıkmaya ve çoğalmaya başladığında bir kaos oluşuyor ve tek kraliçe hayatta
Teşekkürler cevaplar için
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Doğasında evet Multi olan çok tür var ama hobi ortamında pek başarılı olduğu söylenemez.. kurucu aşamada sıkıntı olmaz beraber yumurtlarlar beraber yumurtları büyütürler ama işçiler çıkmaya ve çoğalmaya başladığında bir kaos oluşuyor ve tek kraliçe hayatta kalıyor..
Bu tür askerli bi tür müdür acaba

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,856
475
Ödüller
20
LV
5

Evet işçi, asker ve süper asker olarak üç farkı kasta sahip nadir türlerden :)

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,856
475
Ödüller
20
LV
5

Sabah 8.30 öğlen 12 ye kadar 17 adet buldum ama pheidole dediler ama tetramorium Muş bunlar
Nasıl tetra yaw kameraya yakın olan tetra değildir tetraların thoraxı daha alçak ve kafa hizasından altta olur
Ayrıca video olarak değilde resim olarak atarsan bulduklarını daha kolay testip yapılabilir videoda çok haraketli oldukları için seçmek zor oluyor.. bize lazım olan petiole kısmı ve thorax yapısı

Users who are viewing this thread

Üst Alt