Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bakımı Kolay Kraliçe Arıyorum.

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Arkadaşlar selam hobide yeniyim ilk kolonim olacak. Yumurtalı veya az işçili kraliçe arıyorum. Türü fark etmez. Veya güvenilir bildiğiniz alabileceğim site var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benzer konular

fureagle

Majör
3 Ara 2021
170
54
75
LV
0

Messor,Camponoctus,Lasius türleri bakabilirsin.
Antstoreturkey,karincam com,underground ant Word bilinen siteler.

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Merhaba en kolay tür messor türüdür hasatçıdırlar sadece tohumla bile besliyebilirsin. Tabi şekerli su da vermek gerek arada :)
karincakolonim.shop tan alabilirsin

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Merhaba en kolay tür messor türüdür hasatçıdırlar sadece tohumla bile besliyebilirsin. Tabi şekerli su da vermek gerek arada :)
karincakolonim.shop tan alabilirsin

Çok teşekkür ediyorum. Aslında tercihim biraz da canlı yemle beslemek. Bana göre karıncaların en güzel yanı canlı yemleri avlarken oluyor :) bir de karıncakolonim’de messor göremedim ben acaba bitti mi

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Çok teşekkür ediyorum. Aslında tercihim biraz da canlı yemle beslemek. Bana göre karıncaların en güzel yanı canlı yemleri avlarken oluyor :) bir de karıncakolonim’de messor göremedim ben acaba bitti mi

Aşağıya in messor structor var.
Canlı yemle beslemek istiyorsan camponotus türlerinden al ama gemen canlı yeö verme kolonin en az 10 işçili olması gerek bence canlı yemle beslemek için ve ayda 1 kez besleyeceksin yoksa çok strese girerler

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Karınca kolonim.shopta messor bulamadım sanırım kalmamış oradan gelen canlıların hepsi 100% yumurtalı değil mi

Sitedeki whatsapp butonunu kullanarak iletişime geçebilir bilgi alabilirsin

fureagle

Majör
3 Ara 2021
170
54
75
LV
0

Tercihin canlı yem ise Camponotus Sanctus veya Fellah beslemeni öneririm.Bence daha çok keyif alacaksın bu türlerden,hem büyükler hem renkleri güzel...

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Tercihin canlı yem ise Camponotus Sanctus veya Fellah beslemeni öneririm.Bence daha çok keyif alacaksın bu türlerden,hem büyükler hem renkleri güzel...

Camponotusta karar kıldım. Ancak şimdi satan birini bulmak kaldı

enes.tab

Yumurta
14 Nis 2022
21
3
15
LV
0

Arkadaşlar selam hobide yeniyim ilk kolonim olacak. Yumurtalı veya az işçili kraliçe arıyorum. Türü fark etmez. Veya güvenilir bildiğiniz alabileceğim site var mı ?

Elimde 10 ve 15 işçili messor var

egebiricik

Yumurta
16 Şub 2022
25
3
15
LV
0

kendi kolonimi satmak istiyorum messor structor elimde fazla oldu hepsiyle ilgilenemiyorum detaylar için dm atabilirsin

Borika53

Yumurta
7 Haz 2022
11
3
15
LV
0

tetromorium satıyorum ilgilenirsen un kurdu falan da verebilirim 0551 694 0504

Users who are viewing this thread

Üst Alt