Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Başlamak isteyip imkan bulamayan hobici

Arslan Eren

Yumurta
27 Eki 2020
7
0
5
LV
0

Merhaba Dostlar Ben Arslan Eren
16yaşındayım,İstanbul/Beylikdüzunde yaşıyorum.Hobiye başlamak için biraz geç kaldım galiba ? şuan elimde hiç karınca bulunmamakda kendime başlangıç olarak messor st türünü seçtim fakat internet üzerinde satan herkes havale ve eft yolunu kullanmaya calışıyor.Ben kredi kartım bulunmadığı ve aileminde izin vermediği için sadece kapıda ödeme ile alabilme şansım var acaba önerebileceğiniz bir yol varmı ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ?

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

İban no ile atm den yatırabilirsin ya da İstanbul içi satan birini bulup onunla ortak yerde buluşup alışverişini gerçekleştirebilirsin.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

16yaşındayım,İstanbul/Beylikdüzunde yaşıyorum.Hobiye başlamak için biraz geç kaldım galiba ? şuan elimde hiç karınca bulunmamakda kendime başlangıç olarak messor st türünü seçtim fakat internet üzerinde satan herkes havale ve eft yolunu kullanmaya calışıyor.Ben kredi kartım bulunmadığı ve aileminde izin vermediği için sadece kapıda ödeme ile alabilme şansım var acaba önerebileceğiniz bir yol varmı ?
Kendin kraliçe arayabilirsin

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Ucuşlar bitmek üzere ve çoğu koloni kış uykusuna girecek. mart ayı olunca dışarda kendiniz bulmanızı tavsiye ederim ama hemen bir kraliçe karınca istiyorsanız forumdaki ilanlardan yararlanabilirsiniz

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

İstanbulda yaşıyorum messor cinsi kraliçeler var elimde structor mu emin değilim kış uykusuna yatırıyorum şimdi hepsini hiçbirinde yumurta yok bedavaya elden teslim verebilirim ama döllenmiş olduğunun kesin garantisini veremem

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

İstanbulda yaşıyorum messor cinsi kraliçeler var elimde structor mu emin değilim kış uykusuna yatırıyorum şimdi hepsini hiçbirinde yumurta yok bedavaya elden teslim verebilirim ama döllenmiş olduğunun kesin garantisini veremem
Bendede var tam ne zaman yatıracaksın ve yatırmadan önce besliyormusun. Bide kaç derecede yatırcan

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Bendede var tam ne zaman yatıracaksın ve yatırmadan önce besliyormusun. Bide kaç derecede yatırcan
Yatırmadan beslemedim zaten claustral bir tür fakat uyandıktan sonra bal veririm muhtemelen şuan balkonumda duruyor havalar daha soğumadığı için tam yatmış denemez havalar hep bu sıcaklıkta kalırsa buz dolabına koyarın muhtemelen

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Yatırmadan beslemedim zaten claustral bir tür fakat uyandıktan sonra bal veririm muhtemelen şuan balkonumda duruyor havalar daha soğumadığı için tam yatmış denemez havalar hep bu sıcaklıkta kalırsa buz dolabına koyarın muhtemelen
Aynen öyle. Havalar soğuyacak gibi durmuyor

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Uçuş doneminde döllenmemiş kraliçenin yanına prens koyarsak peki bir ciftleşme olurmu
Belli olmaz döllenmemiş bir kraliçeyle erkeği geniş bir kaba koyunca çiftleşebiliyorlar bu forumda da örneklerini gördüm şahzen ben denediğimde başarılı olamamıştım ama

Users who are viewing this thread

Üst Alt