Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Başlangıç türü tarantula önerisi

tolgakurt

Pupa
Yasaklanmış Üye
1 Eki 2022
61
6
30
LV
0

Merhaba karınca besliyorum şuan uykudalar tarantula beslemeyi düşünüyorum şuan başlangıç seviyesinde bir tarantula önerisi alabilir miyim yeni olduğum için beni çok zorlamayacak bir tür arıyorum nasıl bakabilirim hangi kutularda bakabilirim tarantula için nereden malzeme alabilirim

Benzer konular

Hobici Walter

Yumurta
30 Ağu 2022
40
2
15
LV
0

Merhaba karınca besliyorum şuan uykudalar tarantula beslemeyi düşünüyorum şuan başlangıç seviyesinde bir tarantula önerisi alabilir miyim yeni olduğum için beni çok zorlamayacak bir tür arıyorum nasıl bakabilirim hangi kutularda bakabilirim tarantula için nereden malzeme alabilirim
Tür olarak albopilosum önerebilirim hem uygun hemde sakin bir tür tabiki garanti edemiyorum hayvanın karakterinden karakterine değişir yer türü herhangi bir plastik kaba hindistan cevizi torfu koyup ayarında nemlersen rahat bakarsın

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Forumda bununla ilgili bir çok rehber ve makale mevcut.. önce kendiniz araştırın ve daha ayrıntılı takıldığınız yerler olursa o zaman tekrar konu açabilirsiniz..

Users who are viewing this thread

Üst Alt