Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

canlı yem alternatifi

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Arkadaşlar bende çoğu türk genci gibi aile evinde kalıyorum ve asla kurda izin vereceklerini düşünmüyorum bende salam, sucuk tarzı şeyler vermei düşnüüyorum ancak hobiciler Phedolie koshewnikov için yemez diyorlar ne yapabilirim parayı çoktan verdim kargoda acilen bir akternatşif gerek

Benzer konular

Tospik

Süper Majör
18 Eyl 2021
203
62
110
Ödüller
1
LV
1

Arkadaşlar bende çoğu türk genci gibi aile evinde kalıyorum ve asla kurda izin vereceklerini düşünmüyorum bende salam, sucuk tarzı şeyler vermei düşnüüyorum ancak hobiciler Phedolie koshewnikov için yemez diyorlar ne yapabilirim parayı çoktan verdim kargoda acilen bir akternatşif gerek
canlı yem almak zorunlu keşke hemen almasaydın

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
388
152
185
Ödüller
4
LV
2

Salam, sucuk ve sosis tuzlu ve baharatlı olduğu için karıncalara zarar verebilir
Verebilecekleriniz
Yumurta beyazı sıvı/katı
Yumurta beyazı bal karışımı
Tuzsuz kuruyemiş çeşitleri
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ancak bunlar ile çok kısa bir süre idare edebilirsiniz canlı yem tabiki de lazım benim ailem de izin vermiyordu ama ikna ettim şu an bir sürü koloni var

karıncaking

Majör
14 Şub 2023
210
46
90
Ödüller
1
LV
1

Salam, sucuk ve sosis tuzlu ve baharatlı olduğu için karıncalara zarar verebilir
Verebilecekleriniz
Yumurta beyazı sıvı/katı
Yumurta beyazı bal karışımı
Tuzsuz kuruyemiş çeşitleri
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ancak bunlar ile çok kısa bir süre idare edebilirsiniz canlı yem tabiki de lazım benim ailem de izin vermiyordu ama ikna ettim şu an bir sürü koloni var
Aynen öyle heleki pheidole gibi bir obur cins için kesinlikle lazım,hatta bende bı ara canlı yem sıkıntısı çektim ve sadece iki haftalığına,2 tane kolonimi bu sebepten ötürü kaybettim,o yüzden aileni un kurduna ikna edemiyorsan Buffalo kurdunu ikna etmeye çalış çok Küçük bı kurt türü

Hormiga

Süper Majör
Editör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
279
107
140
Ödüller
5
LV
2

Dediklerı gibi canlı yem şart ne kadar altarnetif yemler olsada canlı yemin yerini tutmaz kolonin uzun süre dayanmaz canlı yemsiz konuları almadan önce açsaydın böyle sorunlar yaşamıcaktık ama artık olan olmuş yapcak bir şey yok inşallah aileni ikna edersin iyi hobiler🙂

Users who are viewing this thread

Üst Alt