Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Canlı yem sorunu

Valger

Pupa
26 Haz 2020
25
4
30
LV
0

Benim bir messor kolonim var ve sayıları arttı canlı yem koymam gerektiğini biliyorum major çıkması için ama günah olduğu için canlı yem koyamıyorum öldürüp de koysam işe yarar mı

Benzer konular

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

Benim bir messor kolonim var ve sayıları arttı canlı yem koymam gerektiğini biliyorum major çıkması için ama günah olduğu için canlı yem koyamıyorum öldürüp de koysam işe yarar mı
Öncelikle günah değil . Sen nasıl ki kurbanda hayvan kesip yiyorsan bu hayvanlar da doğal ortamında bunları yiyor. Ayrıca messorlarin fazla bi protein sıkıntısı yok. Tohumdan dahi protein çıkartıyorlar. Boostlama icinde ben eve giren sinek , sivri sinek ve olunca ufaktan başını ezip veriyorum. Etkili de oluyor. Media larvası üretmeye başladılar

MuhammedK28

Media
28 Haz 2021
115
47
55
LV
0

İnternet de araştırma yapmıştım canlı yem koymak hayvanın can çekişeceğinden günah yazıyordu o yüzden sormak istedim
Messorlarda tehdit yapmak lazım major cıkması ıcın bu gereklilik oluyo ama sen gidip tetraya canlı yem verip zevk alıyosan o gereklilik olmadığı için günahtır herhalde

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Messorsa canlı yem şart değil un kurdu atabilirsin günah olsaydı et yememizde günah olurdu

Users who are viewing this thread

Üst Alt