Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Çekiliş) Yeni Başlayan Arkadaşlar için Ufak Bir Çekiliş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

herkesi tebrik ederim fakat bazı arkadaşlarımız 2 defa kazanmış sebebi nedir acaba
İki kez kazanma durumu yok, hep aynı listede çektim aynı şans olsun diye fakat çıkan arkadaşlara tekrar çıkması dahilinde yedek üyelere verileceğini yazımda bildirdim fakat böyle bir durum gerçekleşmedi. Sadece bir kişiye hem asil hem de yedek çıktı. O arkadaş için de yedek olduğu kraliçe çekilişinde asil talihli ulaşmazsa bizlere ona değil bağımsız birine göndereceğiz.

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Eğer istemeyen olursa bende yeni başlayacak biri olarak 1 kraliçe ihtiyacım var.

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

@Emito Yedek olduğun çekilişi kazanan Asil kazanan elinde messoru bulunduğunu başkasına gönderilmesini istedi bana ulaşabilirsin.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

25 İşçili Messor Kazananlar 3. Asil: Mehmet Ali Berk Yılmaz (Türkiye Karınca 5507) Yedek: Enif(forum)
Ben başvurmamıştım yanlışlık olmuş yedeğe yeni birini atayabilirsiniz belki yedeğe çıkar.

kadirayhan0

Yumurta
6 Nis 2021
9
0
5
LV
0

messor istemeyen arkadaşlar bana verebilirler mi hiç kolonim ve kraliçem yok bu hobiyi yapmayı çok istiyorum :)

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

7 Kazanan bana ulaştı hepsinin bilgileri alındı. son 5 Arkadaş kaldı onları da bir an önce halledebilirsek çok mutlu olurum
40-50 İşçili Tetra Kazananlar(iki ödül kazandığı için yedeğe veriyoruz.) @Mucahitt koloni senindir. Ulaşmanı bekliyorum.
60-80 İşçili Formica Kazananlar @çaylakoski senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
15 İşçili Messor Kazananlar @Emito asil kişide messor varmış istemiyormuş yedek olarak senindir ulaşmanı bekliyorum.
25 İşçili Messor kazananlar @Batuhandemirci senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
25 İşçili Messor kazananlar @TarantulaAşığı senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.

çaylakoski

Media
30 Mar 2021
32
10
50
LV
0

Ben de kazanmışım sanırım :) 60-80 işçilik formika diyor. Karınca yuvası mı oluyor o? Öyleyse tam da ihtiyacım olan şey demek. Çimentodan derzden devamlı yapmaya uğraşıyorum ama hep saçma sapan bir şey oluyordu. Bu çekilişi sağlayan arkadaşlara çok teşekkürler

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

Ben de kazanmışım sanırım :) 60-80 işçilik formika diyor. Karınca yuvası mı oluyor o? Öyleyse tam da ihtiyacım olan şey demek. Çimentodan derzden devamlı yapmaya uğraşıyorum ama hep saçma sapan bir şey oluyordu. Bu çekilişi sağlayan arkadaşlara çok teşekkürler
Koloni 3 tüp var tek koloni saklama kabına bir outworld yapman tabanına da ince akvaryum kumu dök. Tüpleri güzelce yerleştir. Yuva yapmak zor geliyor veya acemiysen idare eder seni bir süre. Ben kraliçe+işçileri gönderiyorum inşallah tabi kargoda bir sıkıntı olmazsa. Forum dmden bana isim soy isim kargoyu teslim alacağın adresi ve telefon numaranı iletmen gerekiyor

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,855
475
Ödüller
20
LV
5

Kazanan arkadaşlara tebrikler.. bu arada yedeğin yedeği bile olurum çok bişeyde gözüm yok 1 işçili kraliçeye bile razıyım :) hani olurda hediyeleri kabul etmeyen elinde fazla kolonisi olan vs olursa bende buralardayım :)

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Formikaryum ile formica yı karıştırmışsınız. ? (ben de karıştırmıştım en başta ondan gülüyorum) Formikaryum karınca yaşam alanı olarak kullanıyoruz. Formica ise messor, lasius, tetra gibi cins adı.

Son düzenleme:

EMRE CAN

Pupa
30 Kas 2020
7
1
30
LV
0

Yapmanız gereken tek şey 14 Nisan 2021 00.00 Tarihine kadar bu konuya katılıyorum yazmanız yeterlidir. Kargo ücreti(15tl) size aittir lütfen almayacağınız, kabul etmeyecekseniz çekilişe katılmayın. Kargoyu PTT ile yollayacağım alternatifi yoktur! Afyondan yollanacaktır kargolar.
Koloniler:
+300 İşcili tetra kolonisi X1

60-80 işcili belki daha fazla veya az sayamıyorum Formica Rufi Kolonisi X1

5 İşcili Messor Structor X2

25 İşcili Messor Structor X4

15 İşcili Messor Structor X1

Yumurtalı(larva,pupa) işçisiz Messor Structor kraliçesi X1

40-50 İşcili Tetra kolonisi X1

+150 İşcili Tetra kolonisi X1

Toplam 12 koloni veriyorum yani 12 kişi bu çekilişi kazanacak.
BOL ŞANS :D
Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt