Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Çekiliş) Yeni Başlayan Arkadaşlar için Ufak Bir Çekiliş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmettilki

Pupa
11 Nis 2021
8
3
30
LV
0

eğer almak istemeyen varsa bana gönderebilirsiniz kargo masraflarını vs karşılarım hobiye yeni giriş yapan biri olarak severek kabul ederim dediğim gibi kargo masraflarını falan ben karşılarm tek kraliçeye bile olur fark etmez.

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

7 Kazanan bana ulaştı hepsinin bilgileri alındı. son 5 Arkadaş kaldı onları da bir an önce halledebilirsek çok mutlu olurum
40-50 İşçili Tetra Kazananlar(iki ödül kazandığı için yedeğe veriyoruz.) @Mucahitt koloni senindir. Ulaşmanı bekliyorum.
60-80 İşçili Formica Kazananlar @çaylakoski senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
15 İşçili Messor Kazananlar @Emito asil kişide messor varmış istemiyormuş yedek olarak senindir ulaşmanı bekliyorum.
25 İşçili Messor kazananlar @Batuhandemirci senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
25 İşçili Messor kazananlar @TarantulaAşığı senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
merhaba ben de kaldıysa alabilir miyim

mert252

Media
2 Tem 2020
58
15
50
LV
0

Aynı şekilde bende cekilisteydim ama çıkmadı, eğer alan olmazsa bende alabilirim seve seve.

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

7 Kazanan bana ulaştı hepsinin bilgileri alındı. son 5 Arkadaş kaldı onları da bir an önce halledebilirsek çok mutlu olurum
40-50 İşçili Tetra Kazananlar(iki ödül kazandığı için yedeğe veriyoruz.) @Mucahitt koloni senindir. Ulaşmanı bekliyorum.
60-80 İşçili Formica Kazananlar @çaylakoski senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
15 İşçili Messor Kazananlar @Emito asil kişide messor varmış istemiyormuş yedek olarak senindir ulaşmanı bekliyorum.
25 İşçili Messor kazananlar @Batuhandemirci senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
25 İşçili Messor kazananlar @TarantulaAşığı senin de ulaşmanı bekliyorum. aksi taktirde yedeğe verilecek.
Yazdım size

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

@Mucahitt tetra kolonisi sana kaldı fakat sana da ulaşılmıyor yarın öğlene kadar bilgilerini atabilirsen sevinirim aksi taktirde bana kalırsa alabilirim yazanlar 5-6 kişi arasında çekiliş yapacağım.
@Emito 15 işçili messor kolonisi sende hatırlatmaları 3-4 kez yaptım halen ulaşmadın yarın öğlene kadar atman gerekiyor. Aksi taktirde bana kalırsa alabilirim yazanlar 5-6 kişi arasında çekiliş yapacağım.

Salihbey

Pupa
18 Nis 2021
30
6
30
LV
0

Konu dışı ama birşey sormak istiyorum 4.5 ay önce messor kraliçe aldım ama hala yumurtlamadi ne yapmalıyım veya elinde yumurtalı 5.10 iscili satin alabilirim

2 Kas 2020
11
3
30
LV
0

@Mucahitt tetra kolonisi sana kaldı fakat sana da ulaşılmıyor yarın öğlene kadar bilgilerini atabilirsen sevinirim aksi taktirde bana kalırsa alabilirim yazanlar 5-6 kişi arasında çekiliş yapacağım.
@Emito 15 işçili messor kolonisi sende hatırlatmaları 3-4 kez yaptım halen ulaşmadın yarın öğlene kadar atman gerekiyor. Aksi taktirde bana kalırsa alabilirim yazanlar 5-6 kişi arasında çekiliş yapacağım.
Eğer yeni bir çekiliş yapılacaksa bende katılıyorum

hobihob

Yumurta
13 Nis 2021
2
0
5
LV
0

ikinci çekiliş olursa bende katılmak istiyorum yeni başladım ve elimde hiçbir şey yok

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

30-40 İşçili Tetra kazanan arkadaş @kadirayhan0 yedek kazanan @Erastes
15 işçili messor kazanan arkadaş @Mehmet Emin Kaya yedek kazanan @kpost

Arkadaşlar eksik kolonileri katılmak isteyen arkadaşlar arasından tekrar çektim. Lütfen bugün 00.00'a kadar bana ulaşın ben de @Ömer Faruk Karanfil kardeşime ileteyim. Diğer kazanan arkadaşları da bekletmemiş olalım.
Bu kazanan arkadaşlar bana forum özel dm kısmından isim soy isim, numara ve kargolarını alacağı adresi iletebilirse mutlu olurum.

Gelecekteki çekilişlerde görüşmek üzere. Bu çekilişi benimle beraber hazırlayan ve düzenleyen @Ömer Faruk Karanfil arkadaşıma da buradan çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 15 işçi messor.png
    15 işçi messor.png
    14.1 KB · Görüntüleme: 155
  • 30-40 tetra.png
    30-40 tetra.png
    14.9 KB · Görüntüleme: 166

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

Arkadaşlar bir arkadaş daha canlı yem temin edemeyeceği için formicalari alamayacağını söyledi artık çekiliş yapmaktan yoruldum, bu mesajıma ilk cevaplayana cevaplaya basıp bir şey yazana gönderiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt