Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Crested mı Leopard mı?

The Peacock

Yumurta
28 Ocak 2023
6
0
5
LV
0

Hobi yeni başlayacağım için geko almak istiyorum. Ama hangisini alsam karar veremedim. Hangisi daha masrafsız ona göre almak istiyorum.

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Elinizde satılık canlı var ise "Canlı ilanları" kategorisinde ilan açabilirsiniz. Dikkatimi çekti alakalı alakasiz konuların altına elinizde canlı olduğunu yazmışsınız. Her konunun altına yazıp konuları meşgul etmek yerine ilan kurallarına uygun bir ilan açın.

necoti

Yumurta
27 Eyl 2022
20
5
15
42
LV
0

Hobi yeni başlayacağım için geko almak istiyorum. Ama hangisini alsam karar veremedim. Hangisi daha masrafsız ona göre almak istiyorum.
Ben de ön araştırma yaptım ve leopard gecko sahiplenmeye karar verdim. Crested zıpladığı için sevmedim açıkcası :)

Ekli dosyalar

• IMG_6825.JPEG
    IMG_6825.JPEG
    34.6 KB · Görüntüleme: 112
5 Tem 2022
52
2
30
LV
0

Me
Hocam o baya pahalıymış benim baktıklarım 1250-1500 falandı
Merhaba elimdeki 1600ilgilenirseniz engima het radar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ne zamanlar mesela
Temmuzda falan
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Pa
Elinizde satılık canlı var ise "Canlı ilanları" kategorisinde ilan açabilirsiniz. Dikkatimi çekti alakalı alakasiz konuların altına elinizde canlı olduğunu yazmışsınız. Her konunun altına yazıp konuları meşgul etmek yerine ilan kurallarına uygun bir ilan açın.
Rdon mesajınızı görmemişim nasıl siliniyor mesaj

tailgunV2

Media
26 May 2022
142
24
55
LV
0

Hocam ben inşallah birşey ters gitmezse herşeyi satıp gecko ya geçeceğim, gecko başına 700 -800 den vererek piyasayı deleceğim tâbi almak için o kadar bekler misiniz bilemem.

Users who are viewing this thread

Üst Alt