Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

DEATH CURL ACİL

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Merhaba şuan death curl pozisyonuna geçmiş bir canlımız var biraz araştırdığımıza göre nemli ve karanlık biryere ters şekilde yatırıp ağzına şırınga iğnesi ile 1-2 damla damlatınca kendine gelebilme ihtimali varmış önerileriniz var mı ne yapmalı ?

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Merhaba şuan death curl pozisyonuna geçmiş bir canlımız var biraz araştırdığımıza göre nemli ve karanlık biryere ters şekilde yatırıp ağzına şırınga iğnesi ile 1-2 damla damlatınca kendine gelebilme ihtimali varmış önerileriniz var mı ne yapmalı ?
Egzotik oda kanalında death curl pozisyonuyla ilgili video var bak istersen

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Yapılacak müdahele canlının hangi durumdan ötürü deathcurle geçtiğine göre değişiklik gösterir. Fakat kolay ve hızlı çözüm için dediğiniz gibi basit bir ünite hazırlanabilir.

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Yapılacak müdahele canlının hangi durumdan ötürü deathcurle geçtiğine göre değişiklik gösterir. Fakat kolay ve hızlı çözüm için dediğiniz gibi basit bir ünite hazırlanabilir.
Kargo esnasında olmuş bacaklarını hareket ettiyor fakat kıpırdamıyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Egzotik oda kanalında death curl pozisyonuyla ilgili video var bak istersen
İzledim zaten bende o tarz bir ünite hazırladım umarım kendine gelir

Son düzenleme:

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Kargo esnasında olmuş bacaklarını hareket ettiyor fakat kıpırdamıyor
Geçmiş olsun yoğun bakım ünitesi dışında yapacağınız pek bir şey yok. Eğer garantili veya satıcının bir kusuru varsa iletişime geçmenizi öneririm.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

durum death curl mu yoksa dehidre olmalı bunun ayrımı önemli fotoğraf atsanız iyi olurmuş ve birde dediğiniz icu sistemi türe göre yarardan çok zarar verebiliyor tr de çoğu şeyde bi sorun olunca direkt göz kapalı o yapılıyor fakat yanlış bu tarz durumlarda türü yazın ve fotoğraflar atın
canlının şimdiki durumu nedir?

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

durum death curl mu yoksa dehidre olmalı bunun ayrımı önemli fotoğraf atsanız iyi olurmuş ve birde dediğiniz icu sistemi türe göre yarardan çok zarar verebiliyor tr de çoğu şeyde bi sorun olunca direkt göz kapalı o yapılıyor fakat yanlış bu tarz durumlarda türü yazın ve fotoğraflar atın
canlının şimdiki durumu nedir?

Bilmiyorum işe yaradığını onaylayan ne varsa denemeye çalışıyorum zira başka çarem yok şuan dünden beri hala ters bir vaziyette yatıyor birazdan fotoğraf ekleyeceğim . Fakat eskisinden daha çok bacakları hareket ediyor ılık suyla peçeteyi ıslatıyor birkaç saatte bir şırınga ile ağzına 1 damla damlatıyorum kurudukça yineliyorum canlı maculata

burakkkkkpqp

Yumurta
8 Ağu 2023
36
2
15
LV
0

Fotoğraf atarmısınız

Users who are viewing this thread

Üst Alt