Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Düşen tarantulalarım

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Bugün sabah kaltığımda kedim maculata tarantulam ve gp tarantulamın yaşam alanlarını düşürmüştü canlılar strese girer mi girerlerse tahmini stresten kurtulma süreleri ne kadar olur ve bu süreçte neler yapmalıyım yardımcı olabilecek var mı

Benzer konular

jes13

Yumurta
24 Ağu 2023
37
8
15
LV
0

bildigim kadariyla karanliga koyman lazim bi sure. (strese girdilerse tabii)

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Net bir şey söylenemez. Ne kadar yükseklikten düştü? Ne kadar sert düştü? Kedin sonradan oynadı mı? Ne kadardır yerde? Yaşam alanı bozuldu mu? Bu şekilde birsürü birsürü etken var. Eğer canlılarda bir sıkıntı yoksa 2-3 gün hiç ellememeni tavsiye ederim. Bende de kedi var ama mümkün mertebe kapıyı kapalı bırakıp odaya almıyorum.

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Net bir şey söylenemez. Ne kadar yükseklikten düştü? Ne kadar sert düştü? Kedin sonradan oynadı mı? Ne kadardır yerde? Yaşam alanı bozuldu mu? Bu şekilde birsürü birsürü etken var. Eğer canlılarda bir sıkıntı yoksa 2-3 gün hiç ellememeni tavsiye ederim. Bende de kedi var ama mümkün mertebe kapıyı kapalı bırakıp odaya almıyorum.
Yüksekten düşmedi yan yatmış yaşam alanları

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Ele aldığımızda handling yaptığımızda bile 2-3 gün sonra kendilerine geliyorlar bu sürede saklanırlar yem yemezler vs.. diğer arkadaşların söylediği gibi herhangi bir hasar yoksa 2-3 gün kendi hallerine bırakmalısın

Users who are viewing this thread

Üst Alt