Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

gecko sahiplenmek istiyorum

• Konbuyu başlatan Gsrn
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:00

Benzer konular

MehT

Pupa
4 Eyl 2022
84
29
30
LV
0

herşeiy gectim gecolar hakkında bilgim yok fakat kedi takaslamak nedir? duyguları ve hisleri olan canlılar

MehT

Pupa
4 Eyl 2022
84
29
30
LV
0

Çevirebilecek var mı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Leopar gecko sahiplenmek istiyorsan dm'den yaz satan kişiler tanıyorum aft gecko istiyosan zaten petandzoo'ya instagramdan yazabilirsin
arkadaşlar mesajını düzenlemiş adam kedi ile takaslaamak istiyordu

@Gsrn hiç ne anlatıyorsun gibi savunma yapma bana dostum mesajı silip düzenlemen senin ruhsuzluğunu değiştirmez eğer mesajı düzenleyip fotoprafı sileceksen direk k onuyu sil benide zor duruma sokma

SomeBody

Media
Kıdemli Editör
26 Nis 2023
83
70
50
Ödüller
1
LV
1

arkadaşlar mesajını düzenlemiş adam kedi ile takaslaamak istiyordu

@Gsrn hiç ne anlatıyorsun gibi savunma yapma bana dostum mesajı silip düzenlemen senin ruhsuzluğunu değiştirmez eğer mesajı düzenleyip fotoprafı sileceksen direk k onuyu sil benide zor duruma sokma

Konular nasıl siliniyor

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Yahu bir konu üzerine neden bu kadar düşüp agresifleşiyorsunuz ve neden herkes herkesi kendisi gibi görüp haklı çıkma çabasında.. Dışarıdan yeni bir üye gelip şu yazılanları konuları okusa nereye düştüm ben diye düşünür iki kere ve bir dahada foruma uğramaz..
arkadaş Gecko arıyor ama nakit ama takas zaten aksi bir durum veya sorun olsa en başında biz müdahele ederiz.. siz saygınızı koruyun gerisini moderatör arkadaşlara bakın..

MehT

Pupa
4 Eyl 2022
84
29
30
LV
0

Yahu bir konu üzerine neden bu kadar düşüp agresifleşiyorsunuz ve neden herkes herkesi kendisi gibi görüp haklı çıkma çabasında.. Dışarıdan yeni bir üye gelip şu yazılanları konuları okusa nereye düştüm ben diye düşünür iki kere ve bir dahada foruma uğramaz..
arkadaş Gecko arıyor ama nakit ama takas zaten aksi bir durum veya sorun olsa en başında biz müdahele ederiz.. siz saygınızı koruyun gerisini moderatör arkadaşlara bakın..
haklısın kb fakat benimde kedim var belki sizin, ve özelliklede bu arkadaşın kedisi var :) ve kedilerin duygusal canlılar olduğunu bende o arkadaşta biliyor. şahsen
kedi gibi bir canlının takaslanması normal karşılanmamalı

SomeBody

Media
Kıdemli Editör
26 Nis 2023
83
70
50
Ödüller
1
LV
1

haklısın kb fakat benimde kedim var belki sizin, ve özelliklede bu arkadaşın kedisi var :) ve kedilerin duygusal canlılar olduğunu bende o arkadaşta biliyor. şahsen
kedi gibi bir canlının takaslanması normal karşılanmamalı
Bencede kedi takaslamak nedir

Users who are viewing this thread

Üst Alt