Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Güvenli Mi?

Barbaros

Majör
29 Haz 2020
82
25
80
LV
0

Ben forumdan bir kraliçe satın almak istiyorum ama açıkçası güvenemiyorum mesela parayı gönderip kraliçeye ulaşamazsam yada kraliçe yolda ölürse

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Bu zamana kadar kargo ile çokça kraliçe aldığımda sadece birkaçında kayıp yaşamıştım diğerlerinde karıncalar sağlıklı şekilde tarafıma ulaştı. Ödeme sonrası gönderim konusunda yorum yapamayacağım. Beni yanıltan hiç olmadı sizin kuşkunuz varsa kişinin daha önceden alışverişi varsa referans arayabilirsiniz. Hobi ortamı sabır ve samimiyete dayalı olduğu için art niyetle yaklaşacak olan olduğunu düşünmüyorum yani umarım olmaz :D

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

En güzeli elden almak kargoda öldü mü geldiğinde stres yapmismi stresten ölür mü yumurtalarına zarar geldimi türü olaylarla uğraşmazsiniz.

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Ben forumdan bir kraliçe satın almak istiyorum ama açıkçası güvenemiyorum mesela parayı gönderip kraliçeye ulaşamazsam yada kraliçe yolda ölürse
Hangi tur bir kraliçe almayı dusunuyorsun

Users who are viewing this thread

Üst Alt