Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

kargo ile tarantula almak sling

• Konbuyu başlatan Yuhi
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:16

Yuhi

Yumurta
14 Mar 2023
2
0
5
LV
0

merhaba tarantula satan varmı kargo ile antalyadayım herhangi bir tür olur yeterki sling boy olsun ama albo,lp istemiyorum

max 250 tl
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

merhaba tarantula satan varmı kargo ile antalyadayım herhangi bir tür olur yeterki sling boy olsun ama albo,lp istemiyorum

max 250 tl
Satan kimse yokmu?

Son düzenleme:
3

3582

Misafir
Misafir Üye

max 250 tl
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Satan kimse yokmu?
Kanki 250tlye lp veya muri veya albo bulursun şuanda lp çok satılmıyor lp sling gelecek 7 gün bekle ithalatın gelecek ucuz olcak piyasa olamaz alırsın

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Kanki 250tlye lp veya muri veya albo bulursun şuanda lp çok satılmıyor lp sling gelecek 7 gün bekle ithalatın gelecek ucuz olcak piyasa olamaz alırsın
Dostum herkese şu gün bu gün şu zamanda bu tarihte diye zaman verme bence :) evet bi ithalat olacak herkes farkında ve bekliyor ama tarih belli değil erenle bizde konuştuk şu an liste yapıyoruz 10-15 güne paylaşıcaz dedi ve nisan ortasında veya sonlarında felan anca gelir :)

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Dostum herkese şu gün bu gün şu zamanda bu tarihte diye zaman verme bence :) evet bi ithalat olacak herkes farkında ve bekliyor ama tarih belli değil erenle bizde konuştuk şu an liste yapıyoruz 10-15 güne paylaşıcaz dedi ve nisan ortasında veya sonlarında felan anca gelir :)
Tamam tşk uyarın için çok anlayışının 😀

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1