Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncalar Hakkında Temel Bilgiler

Berk1497

Pupa
8 Ocak 2022
59
47
30
LV
0

İyi günler arkadaşlar. Karıncalar hakkında temel bazı bilgileri derlediğim bir sunum hazırladım. Pratikten ziyade biraz teorik oldu. Drive linkini paylaşıyorum göz gezdirmenizi tavsiye ederim. İlk kısmını YouTube'da anlatımlı olarak da paylaştım, isteyenler oradan da izleyebilir. Umarım faydalı olur.

UurCan

Majör
Deneyimli Hobici
8 Şub 2022
61
85
60
Ödüller
3
LV
2

İyi günler arkadaşlar. Karıncalar hakkında temel bazı bilgileri derlediğim bir sunum hazırladım. Pratikten ziyade biraz teorik oldu. Drive linkini paylaşıyorum göz gezdirmenizi tavsiye ederim. İlk kısmını YouTube'da anlatımlı olarak da paylaştım, isteyenler oradan da izleyebilir. Umarım faydalı olur.
Merhaba hazırlamış olduğun PDF'e göz attım güzel içerik hazırlamışsın emek vermişsin ama üyelerimizin çoğunluğu linke tıklamak istemeyecektir bunun haricinde yazdıklarının Rehber niteliği taşıması üyelerimize daha yararlı olmak için ve Googlede görünmesi için bu bilgileri forumumuzda rehber şeklinde hazırlaman gerekmektedir. Deneme editör başvurularımız açıktır şuan başvurabilir ve bildiklerinizi üyelerimize editör olarak paylasabilirsiniz, tabi ki editör olmak istemeseniz bile bildiklerinizi rehberlerle üyelerimizle paylaşmanız bizi mutlu eder ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt