Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncalar protein tozlu su içer mi?

Boralp00

Pupa
4 Tem 2021
55
3
30
LV
0

Arkadaşlar evimde canlı yem besleyecek imkanım yok. Bundan daha önce bahsetmiştim karıncalar canlı yem dışında ne yer başlığı altında. Ama benim merak ettiğim bi soru daha var. Biraz komik bi soru ama acaba karıncalara protein tozlu su yapsam içerler mi? İçince bi şey olur mu?

Benzer konular

Yiğit Efe

Pupa
5 Haz 2021
76
15
30
LV
0

Protein tozu hakkında bir fikrim yok ama canlı yemsiz bu hobi biraz zor gibi.

berkayr

Pupa
6 Tem 2021
67
27
30
LV
0

Denersen buraya sonuçları paylaşır mısın ? Bunu bende çok merak ediyorum. Ayrıca ben protein için yumurta beyazı veriyordum çok sevmiyorlardı ama yavaşta olsa koloni büyümeye devam etti. Ayrıca 2 gün önce proteinli balık yemi attım (Pul yem) baya sevdiler deneyebilirsin. Ayrıca forumda bir konuda sanırım ton balığıyla beslenebileceğini okumuştum daha bilgili arkadaşlar bu konu hakkında fikirlerini paylaşırsa daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Ben daha un kurdu ile beslemiyorum.Karıncaları bahçemizdeki ağaçtaki meyvelerden çıkan kurtlarla besliyorum.

Son düzenleme:

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Pardon telefon kelimeleri otomatik düzelttiği için olmuş.

Users who are viewing this thread

Üst Alt