Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Protein Tozu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mercan

Pupa
2 Tem 2020
26
4
30
LV
0

bi arkadaşım protein tozu ile besliyordu suyuna vesayre katıyordu nasıl fikir bu iyimi sizce

Benzer konular

11 Haz 2020
20
7
30
LV
0

protein tozu fikri bir süredir benim aklımda da var ve denemeyi düşünüyorum. protein ihtiyacı için en son dondurulmuş su piresi almıştım sonuç gayet iyi. camponotus ve messorlar hemen kabul ettiler. özellikle camponotuslarda yumurtaları artık sayamıyorum.

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

sen yazınca bidaha denemeye karar verdim hazırlayıp vericem bikaç koloniye sonucu yazarım

Xenopshobe

Yumurta
25 Tem 2023
1
0
5
LV
0

Daha önce pek çok kez protein tozu kullandım. Yanlış kullanımının son derece kötü sonuçlar doğurabileceğini söylemek isterim. Kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Daha önce pek çok kez protein tozu kullandım. Yanlış kullanımının son derece kötü sonuçlar doğurabileceğini söylemek isterim. Kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.
Konulara cevap vermeden önce tarihlerine bakın lütfen. Eski konuları hortlatmaya gerek yok. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt