Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncamın Kraliçe Olduğundan Emin Değilim

• Konbuyu başlatan eray
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:14

eray

Media
20 May 2020
92
14
50
LV
0

Merhaba ben yolda bir karınca buldum. İlk defa bir koloni kuracağım. Karıncanın kraliçe olup olmadıpından emim değilim. Sizce bu kraliçe mi? Eğer kraliçeyse türü nedir?
IMG_20200630_145028.jpg
IMG_20200630_145156.jpg

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Yandan fotoğraf çek. Bana camponutus gibi geldi.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Camponotus Vagus'la Formica Fusca arasında kaldım. Kendiniz bu türleri araştırıp karşılaştırma yaparak ikisinden hangisinin olduğunu ya da hiç biri değilse bilgilendirirseniz sevinirim

eray

Media
20 May 2020
92
14
50
LV
0

Camponotus Vagus'la Formica Fusca arasında kaldım. Kendiniz bu türleri araştırıp karşılaştırma yaparak ikisinden hangisinin olduğunu ya da hiç biri değilse bilgilendirirseniz sevinirim
Gerçekten arada kalınmayacak gibi değil bizzat gözlerimle yakından bakmama rağmen söylediğiniz 2 tür arasında bir şeçim yapamadım. Ama dediğiniz gibi o 2 türden biri sanırım.

eray

Media
20 May 2020
92
14
50
LV
0

Peki işçiler çıkınca türünü tam olarak anlayabilir miyim?

Users who are viewing this thread

Üst Alt