Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncaseksuel Dolandırıcı haberiniz olsun ben ve arkadaşım dahil 2 miz dolandirildik dikkatli olun

• Konbuyu başlatan Bsmy
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:03

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Bu tür konularda lütfen şikayetinizi delillerle ispat edecek şekilde paylaşırsanız seviniriz. Eğer varsa elinizde bu konuyla ilgili msj görüntüleri vs herhangi birşey lütfen onlarida paylaşın. Bahsettiğiniz kişi veya kişileri tanımıyorum ancak ispat olmadan yapılan paylaşımlar ciddiye alınmaz. Hatta başka kişiler sırf birilerini karalama amaçlı asılsız şikayetler yazabilir. Bunun önüne geçmek için lütfen bu tür sikayetlerinize ekran görüntülerini ekleyin.

ali enes

Yumurta
10 Nis 2023
20
3
15
29
LV
0

Bu tür konularda lütfen şikayetinizi delillerle ispat edecek şekilde paylaşırsanız seviniriz. Eğer varsa elinizde bu konuyla ilgili msj görüntüleri vs herhangi birşey lütfen onlarida paylaşın. Bahsettiğiniz kişi veya kişileri tanımıyorum ancak ispat olmadan yapılan paylaşımlar ciddiye alınmaz. Hatta başka kişiler sırf birilerini karalama amaçlı asılsız şikayetler yazabilir. Bunun önüne geçmek için lütfen bu tür sikayetlerinize ekran görüntülerini ekleyin.
Tamam teşekkür ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt