Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kepek unu

antArda

Majör
19 Nis 2021
146
61
75
LV
0

Arkadaşlar bana herhangi bir markette satılan un kurtlarını ın yatakliklari için kepek markası söylermisnz yada hangi marketlerde satılıyor

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Marketlerde bulamazsın genelde aktarlarda ve fırınlarda olur veya kümes hayvanları yemi satan yerler.. mesala fırınlarda pidelerin altına attıkları kepek.. ama en garantisi aktar..

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Migrosta felan satiliyomuş galiba emin deilim
Valla ben zamanında çok market gezdim hiç birinde mısır ve normal un haricinde yataklıkta kullanabileceğim başka bir un çeşidine rastlamadım :) dediğim gibi aktarlar garanti onun haricinde fırındanda temin edebilirsin

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Arkadaşlar bana herhangi bir markette satılan un kurtlarını ın yatakliklari için kepek markası söylermisnz yada hangi marketlerde satılıyor
Her hangi bir fırından yarım kilo veya bir kilo ihtiyacınız kadar kalın kepek unu rica ederseniz ücreti karşılığında satın almak istediğinizi söylerseniz vereceklerdir. Hiç bir şeklide ince un, kepek, mısır unu kullanmayın çabuk topaklanma yapar ve mite oluşumunu hızlandırır. Daima kalın taneli kepek unu kullanın bunun yanında yulaf ezmesi de kullanabilirsiniz paketi 7 8 lira olması gerekiyor. Kepek ununu ve yulafı ayrı ayrı da kullanabilirsiniz karışım da yapabilirsiniz.

antArda

Majör
19 Nis 2021
146
61
75
LV
0

Her hangi bir fırından yarım kilo veya bir kilo ihtiyacınız kadar kalın kepek unu rica ederseniz ücreti karşılığında satın almak istediğinizi söylerseniz vereceklerdir. Hiç bir şeklide ince un, kepek, mısır unu kullanmayın çabuk topaklanma yapar ve mite oluşumunu hızlandırır. Daima kalın taneli kepek unu kullanın bunun yanında yulaf ezmesi de kullanabilirsiniz paketi 7 8 lira olması gerekiyor. Kepek ununu ve yulafı ayrı ayrı da kullanabilirsiniz karışım da yapabilirsiniz.
Aktarlardan alsam kalın kepekmi diyicem alırken

Users who are viewing this thread

Üst Alt