Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

kış uykusu

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Hepsi aynı tür mü?

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Berki satın almışsındır veya aralıkalala bulmuşsundur bilemem ama topladıysan yaptığın çok yanlış. Doğa katilliğine girer bu

• Beğen
Tepkiler: ATL

FormicaMan

Süper Majör
13 Eyl 2020
147
44
105
LV
0

Kış uykusundan sonra onları bahar aylarında en az 25 tanesini doğaya bırakmalısın yoksa bu yaptığın katliyam olur
Biz burada türün devamlılığını bozmadan ölme ihtinali yüksek olan 1 veya 2 tane daha fazla olmamak şartı ile besliyoruz
Lütfen bu konuda duyarlı olalım

• Beğen
Tepkiler: ATL

yigition

Yumurta
10 Ocak 2021
18
1
15
LV
0

hayır merak etmeyin hepsi farklı zamanlarda farklı mekanlardan bulundu en az sizin kadar bilinçliyim sizden bir konuda yardım istiyorum sadece :))

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

hayır merak etmeyin hepsi farklı zamanlarda farklı mekanlardan bulundu en az sizin kadar bilinçliyim sizden bir konuda yardım istiyorum sadece :))
Ama bence ne olursa olsun kış uykusuna yatırdıktan sonra ister hemen ister işçisini çıkarıp zevkini aldıktan sonra çoğunu bırak. Zaten inan bana 20 tanesine bile yetişemezsin üstelik bidahaki baharada bulacağını farzedersek. Yeni türlere yer açmış olursun hem

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Cinsine bağlı olarak yardım edebiliriz ama türkiyedeki karıncaların geneli 5 15 derecede uyurlar en az 1 ay yeterli

Users who are viewing this thread

Üst Alt