Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni su içme yeri sıkıntısı

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Merhaba arkadaşlar su içme yerini parçalamış pamuk baya bi çıkmış. kraliçe burdan su içebilir mi? Nasıl düzelticem orayı susuzluktan ölür yoksa diye düşünüyorum.
Susadığı zaman orayı koparabilir diye düşünüyorum ama.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bir kaç dakika önce kürdan ile çıkartmaya çalıştım bütün pamuk çıkıyordu su basacaktı az daha ve kraliçe delirdi.
Eğer su içme gereği duymuyorsa sıkıntı yok ötle bırskırım işçiler çıkınca transfer ederim.
Koloniyi satın almıştım baya da kirli bir şey de yapamıyorum yumurta var diye

ARKADAŞLAR ŞUAN SU OLAN TARAFI PARÇALIYOR NE YAPACAAAMM

Ekli dosyalar

• IMG_20220506_192540.jpg
    IMG_20220506_192540.jpg
    153.6 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:

Benzer konular

Tuğra Bey

Yumurta
5 May 2022
12
2
15
LV
0

Merhaba arkadaşlar su içme yerini parçalamış pamuk baya bi çıkmış. kraliçe burdan su içebilir mi? Nasıl düzelticem orayı susuzluktan ölür yoksa diye düşünüyorum.
Susadığı zaman orayı koparabilir diye düşünüyorum ama.

Bu arada bir kaç dakika önce kürdan ile çıkartmaya çalıştım bütün pamuk çıkıyordu su basacaktı az daha ve kraliçe delirdi.
Eğer su içme gereği duymuyorsa sıkıntı yok ötle bırskırım işçiler çıkınca transfer ederim.
Koloniyi satın almıştım baya da kirli bir şey de yapamıyorum yumurta var diye

ARKADAŞLAR ŞUAN SU OLAN TARAFI PARÇALIYOR NE YAPACAAAMM
Farklı bir tüpe aktarma şansın yok mu? Ayrıca yumurtası var mı şuan tüpte eğer yoksa kendin başka bi kaba alabilirsin onu. eğer su olan tarafta pamuk kalınsa ulaşamıyordur suya o yüzden parçalamıştır.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
988
497
325
Ödüller
13
LV
4

normal durum forumda defalarca yazıldı bu hazıra konmak yerine araştırın lütfen

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Kr
Farklı bir tüpe aktarma şansın yok mu? Ayrıca yumurtası var mı şuan tüpte eğer yoksa kendin başka bi kaba alabilirsin onu. eğer su olan tarafta pamuk kalınsa ulaşamıyordur suya o yüzden parçalamıştır.
Goda gelirken stresten parçaladı ve şuan yumurtası var aktaramıyorum pamuk kalın değil geçebilir ama aklı yetmiyor heralde o kadar artık

Durumu düxelttim ama şuan ikiside stres ve sinirden pamukları parçalıyorlar.

Son düzenleme:

fureagle

Majör
3 Ara 2021
170
54
75
LV
0

Kr

Goda gelirken stresten parçaladı ve şuan yumurtası var aktaramıyorum pamuk kalın değil geçebilir ama aklı yetmiyor heralde o kadar artık

Durumu düxelttim ama şuan ikiside stres ve sinirden pamukları parçalıyorlar.
Pamuğu eşelemesi normal,anormal bir durum yok ortada.Keske hiç rahatsız etmeseydin.Strese girip yumurtaları yiyebilir.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Pamuğu eşelemesi normal bir durum strese girdiği anlamına gelmiyor. Su içme konusunda da sorun olmaz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt