Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe karınca bulamıyorum

Ace Of Spaddes

Yumurta
16 Nis 2023
8
0
15
LV
0

Baya uzun süredir kraliçe karınca arıyorum ve ne yazıkki bulamıyorum çevremde birkaç tane yuva girişi buldum sürekli olarak kontrol ediyorum ve 1 aydır uçuş yapmıyorlar 1 ay önce aynı gün büyük bir uçuş yaptılar fakat çevrede hiç döllenmiş olabilecek uçuşu tamamlamış bir kraliçe bulamadım verebileceğiniz bir bilgi veya X konumuna git orada bir sürü kraliçe uçuşu vardır Konumum İstanbul anadolu yakası

Benzer konular

karıncaüyesi

Yumurta
9 Nis 2023
23
3
15
LV
0

Baya uzun süredir kraliçe karınca arıyorum ve ne yazıkki bulamıyorum çevremde birkaç tane yuva girişi buldum sürekli olarak kontrol ediyorum ve 1 aydır uçuş yapmıyorlar 1 ay önce aynı gün büyük bir uçuş yaptılar fakat çevrede hiç döllenmiş olabilecek uçuşu tamamlamış bir kraliçe bulamadım verebileceğiniz bir bilgi veya X konumuna git orada bir sürü kraliçe uçuşu vardır Konumum İstanbul anadolu yakası
İstanbul'da yakacık,Belgrad gibi ormanlara gidip uçuş belirtisi yoksa taşların altını kaldır ve yumurtası veya işçisi olmayan kraliçe varsa al,Belgrad ormanına daha dün gittim ve taşın altından 2 tane messor buldum,oralara gidebilirsiniz

Ace Of Spaddes

Yumurta
16 Nis 2023
8
0
15
LV
0

Hmmm belgrada gitmeyi çok istiyorum ve düşünüyorum ama gerçekten çok uzak bana ama gitmeme değer mi dediğin gibi birkaç tane kraliçe bulabilir miyim ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt