Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe Karıncam Vah Kraliçem Sasha

Ardakral

Süper Majör
21 Mar 2021
156
47
105
LV
0

2 gün önce baktığım kraliçem bu gün baktığımda ölü buldum ????????yumurtaları vardı ne yapmalıyım ben kraliçelerime isimler koymuştum ada, Reyna ,venessa gibi ölenin isminde sasha koy mustim öldü??????????????????????

Benzer konular

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

yerinde olsam ordaki yumurtalardan 1 er tane alıp ada, Reyna ,venessanın tüplerine birer tane koyardım . böylece hangisinin kabul edip etmeyeceğine bakarım. sora kabul edene nazikçe yumurtaları koyarı

Ardakral

Süper Majör
21 Mar 2021
156
47
105
LV
0

Arkadaslar bu gün baktım canlanmış dün ters dönmüş ve dokununca bisey yapmıyordu ve yumurtalarını öteki kraliçelerime dağıtım ama şimdi baktım yumurtaları kabul etmişler mi diye öldü bildiğim kraliçeye baktım ve kaynaşıyordu ( gömmek için açtım) ne yapmalıyım hiç yumurta kalmadı

19 Nis 2021
77
25
30
LV
0

yumurtaları tekrar geri alabilirsin ya da tekrar yumurtlar mı bilemem ama yumurtlaya da bilir. Türü nedir kraliçenin

28 Nis 2021
15
4
30
LV
0

yumurtaları tekrar geri alabilirsin ya da tekrar yumurtlar mı bilemem ama yumurtlaya da bilir. Türü nedir kraliçenin
benimde kraliçemin ilk yumurtaları mahvolmuştu 0 işçi ile 2. kez yumurtladı ve şuan durumu gayet iyi (türü messor) yani eğer ilk yumurtlayışıysa tekrar yumurtlayabilir

Users who are viewing this thread

Üst Alt