Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe karıncam yumurtladı mı

efecin5001

Yumurta
29 Tem 2022
13
2
15
LV
0

merhaba arklar test tupunun icinde kucuk beyazlıklar var kucuk bi tur yakaladım bunlar yumurtamı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

merhaba arklar test tupunun icinde kucuk beyazlıklar var kucuk bi tur yakaladım bunlar yumurtamı
ve bu beyazlıklardan 2 tanesi kendi üstündede var yumurtaysa ustunde olması sorun olurmu

Ekli dosyalar

• IMG_20220729_145756.jpg
    IMG_20220729_145756.jpg
    119.8 KB · Görüntüleme: 130

Benzer konular

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ve bu beyazlıklardan 2 tanesi kendi üstündede var yumurtaysa ustunde olması sorun olurmu
Sorun olmaz zaten tüpün içinde u dönüşü flan hep yapacak karınca dönerken yumurtaları cama değip yapışır bendede aynı şekilde olmuştu

Erdem

Süper Majör
Emektar
26 Mar 2022
106
99
105
Ödüller
2
LV
1

Evet Yumurtlamış. Kraliçeye 1-2 damla Şekerli Su verebilirsin ve Şekerli Suyu 2 saat geçtikten sonra temizleyip Tüpteki Cocer'i kapatabilirsin. Sonra kraliçeye 1 Haftada 1 defa bakmalısın. Eğer sürekli açıp bakarsan Kraliçe karınca Strese girebilir. Yumurtaları yer veya Kraliçe karınca ölebilir. Dikkat Etmelisin. İyi Hobiler. 🙂

efecin5001

Yumurta
29 Tem 2022
13
2
15
LV
0

Evet Yumurtlamış. Kraliçeye 1-2 damla Şekerli Su verebilirsin ve Şekerli Suyu 2 saat geçtikten sonra temizleyip Tüpteki Cocer'i kapatabilirsin. Sonra kraliçeye 1 Haftada 1 defa bakmalısın. Eğer sürekli açıp bakarsan Kraliçe karınca Strese girebilir. Yumurtaları yer veya Kraliçe karınca ölebilir. Dikkat Etmelisin. İyi Hobiler. 🙂
tüpte zaten şekerli su pamugu var o olurmu

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

Arkadaş Galiba Su Yerine Tüpe Şekerli Su Koymuş Eğer Böyleyse Hemen Değiş tüpü su koyduğun yere şekerli su değil normal su koyulacak

Users who are viewing this thread

Üst Alt