Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe mi?

Tosman

Pupa
16 Haz 2020
4
1
30
LV
0

Merhabalar, bugün bilgisayarın monitörüne bu arkadaş uçarak geldi. Bu konularda hiç bilgim yok sayılır ancak internetten baktığım kadarıyla tetramorium kraliçesi olabilir gibi geldi. Doğru mudur? Şimdiden cevap yazan herkese çok teşekkür ederim.

Bulunduğu İl: İstanbul
Bulunduğu Bölge: Ormanlık alanın yakınındaki site içerisinde, uçarak evin camından içeri girdi.
Bulunduğu Tarih: 17/06/2020
Bulunduğu Saat: Akşam saat 21:00 - 23:00 arası
Sıcaklık: 22-24C

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-06-16 at 22.31.54.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-16 at 22.31.54.jpeg
    44.7 KB · Görüntüleme: 165
  • WhatsApp Image 2020-06-16 at 22.31.55.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-16 at 22.31.55.jpeg
    42.8 KB · Görüntüleme: 172
  • WhatsApp Image 2020-06-16 at 22.31.551.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-16 at 22.31.551.jpeg
    41.4 KB · Görüntüleme: 177
Son düzenleme:

Benzer konular

Pars

Yumurta
15 Haz 2020
3
0
5
LV
0

Merhabalar, bugün bilgisayarın monitörüne bu arkadaş uçarak geldi. Bu konularda hiç bilgim yok sayılır ancak internetten baktığım kadarıyla tetramorium kraliçesi olabilir gibi geldi. Doğru mudur? Şimdiden cevap yazan herkese çok teşekkür ederim.
bence de kraliçe evet tetrimorurium gibi geldi hayırlı olsun fakat döllenmemiş olabilir fakat siz uygun ortam hazırlayın 4-5 gün bekletin derim

Tosman

Pupa
16 Haz 2020
4
1
30
LV
0

bence de kraliçe evet tetrimorurium gibi geldi hayırlı olsun fakat döllenmemiş olabilir fakat siz uygun ortam hazırlayım 4-5 gün bekletin derim
Çok teşekkürler, döllenmiş olup olmadığını anlamanın bir yolu yok dimi? Bir yerde çiftleştikten sonra biraz daha sersem gibi uçuyorlar diye okumuştum ancak ne kadar doğru bilmiyorum, eğer öyleyse çiftleşmiş olma ihtimali yüksek gibi.

ATC

Süper Majör
17 May 2020
161
143
140
LV
0

Çok teşekkürler, döllenmiş olup olmadığını anlamanın bir yolu yok dimi? Bir yerde çiftleştikten sonra biraz daha sersem gibi uçuyorlar diye okumuştum ancak ne kadar doğru bilmiyorum, eğer öyleyse çiftleşmiş olma ihtimali yüksek gibi.
Çiftleşmiş olup olmadığını anlamanın kesin bir yolu yok. Kanatlarını dökerse büyük ihtimalle çiftleşmiştir diyebiliriz sadece. Bir de açtığımız konuları aşağıdaki formatta açabilirsenizk bilgi toplamamıza yardımcı olursunuz. İyi forumlar :)

Emre Günsan

Asker
6 Haz 2020
322
131
185
Ödüller
3
LV
2

Evine girdiyse bence çiftleşmiştir , kanatlarını dökecektir. Çünkü uçarak geldi demişsin kraliçeler yere insikten sonra kanadını döker , yada kendilerini rahat hissettikleri zaman

Tosman

Pupa
16 Haz 2020
4
1
30
LV
0

Evine girdiyse bence çiftleşmiştir , kanatlarını dökecektir. Çünkü uçarak geldi demişsin kraliçeler yere insikten sonra kanadını döker , yada kendilerini rahat hissettikleri zaman
Umarım öyledir, bakalım ufak bir kutuya koydum şimdi, test tüpü bulmaya çalışacağım yarın.

Tosman

Pupa
16 Haz 2020
4
1
30
LV
0

Çiftleşmiş olup olmadığını anlamanın kesin bir yolu yok. Kanatlarını dökerse büyük ihtimalle çiftleşmiştir diyebiliriz sadece. Bir de açtığımız konuları aşağıdaki formatta açabilirsenizk bilgi toplamamıza yardımcı olursunuz. İyi forumlar :)
Uyarınız için teşekkürler, post'umu gösterildiği şekilde edit'liyorum.

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Umarım öyledir, bakalım ufak bir kutuya koydum şimdi, test tüpü bulmaya çalışacağım yarın.
kutuya ufak bir pamuğu ıslatıp koyabilirseniz yarına kadar idare edebilir, test tüpünü bir an önce temin etmeniz önem taşıyor. iyi hobiler.

Users who are viewing this thread

Üst Alt