Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçem İşçi Çıkartmıyor

soyics

Yumurta
15 Haz 2021
20
20
15
LV
0

2021 ocak ayında birisinden almıştım internetten geldiğinden beri sadece dolapta duruyor haftada bir kontrol ediyorum bazen unutuyorum 2 hafta felan demek istediğim strese girmesi için bi sebep yok yine de yumurtlamıyor sebebi nedir
image.jpg

Benzer konular

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Oldukça uzun bir süre geçmiş besin deposu bitmiş olabilir besleme yap

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Hocam size bir tavsiye: Tanımadığınız, referanssız birinden kraliçe almayın. Koloni patlatıp kraliçesini satana bile denk geldim bu zamana kadar.
Kış uykusuna yatırılmadıysa böyle bir problemle karşılaşılmış olabilir. Sebebini kestirmek zor.

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Hocam size bir tavsiye: Tanımadığınız, referanssız birinden kraliçe almayın. Koloni patlatıp kraliçesini satana bile denk geldim bu zamana kadar.
Kış uykusuna yatırılmadıysa böyle bir problemle karşılaşılmış olabilir. Sebebini kestirmek zor.
Pratensis'e katılıyorum 5 kuruş kazanmak için yapmadıkları şey yok çiflteşmemiş kraliçelerin kanatlarını kesip satanlar bile var

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

2021 ocak ayında birisinden almıştım internetten geldiğinden beri sadece dolapta duruyor haftada bir kontrol ediyorum bazen unutuyorum 2 hafta felan demek istediğim strese girmesi için bi sebep yok yine de yumurtlamıyor sebebi nedirEkli dosyayı görüntüle 7986
kanka seni dolandırmışlar , satıcı hazır koloniyi patlatıp almış olabilir,prensesin kanadını koparıp satmış olabilir veya hayvanda bi sorun olmuş olabilir döllenmemiş gibi de tabi bu çok çok düşük ihtimal

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

kanka seni dolandırmışlar , satıcı hazır koloniyi patlatıp almış olabilir,prensesin kanadını koparıp satmış olabilir veya hayvanda bi sorun olmuş olabilir döllenmemiş gibi de tabi bu çok çok düşük ihtimal
Nasıl emin olabiliyorsun belki kraliçe ile alakalıdır 8 9 aydır yumurtlamayan sonradan yumurtlayan kraliçeler var

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

Besleme yap, ısısını ideal seviyeye sabitle bir ay bekle, çıkmıyorsa zorlama uygun bir yerde doğaya sal

Users who are viewing this thread

Üst Alt