Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçem öldü messorlara kraliçe ekleme

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

Koloniyi formikaryuma transfer ettim hiç sıkıntı yoktu ama şimdi baktım kraliçe olmuş yeni kralice bu aksam alıcam ama bu kraliçeyi nasıl eklicem eski kraliçeyi hala sahipleniyolar eski kraliçeyi almam gereklimi Yada ne yapmam lazım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Outworlde bıraksam olurmu

Benzer konular

Tospik

Süper Majör
18 Eyl 2021
203
62
110
Ödüller
1
LV
1

Türlerinin aynı olduğundan emin olun yoksa yeni ekleyeceğiniz kraliçeyi keserler,ayrıca aynı tür olsa bile kesebilirler

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

Aynı uçus değil hatta yeni eklicem kraliçe biraz daha küçük ama türler aynı outworlde koydum kraliçeyi başka bir şey yapmama gerek varmı ortamı yatıstırmak için formikaryumun icine yonlendiriyimmi kraliçeyi

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
381
142
185
Ödüller
4
LV
2

Aynı uçus değil hatta yeni eklicem kraliçe biraz daha küçük ama türler aynı outworlde koydum kraliçeyi başka bir şey yapmama gerek varmı ortamı yatıstırmak için formikaryumun icine yonlendiriyimmi kraliçeyi
Daha soğuk bir alana koyabilirsin

Fazla soğuk olmasın bulundugu yerden 5 6 derece aşağısı olsa yeter

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

messorda işe yaramaz muhtamelen türlerin aynı olup olmadığını da bilemeyiz, ayrı aldığınız kraliçeden başka bir koloni yetiştirin

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

Tamam akşam durum bildirimi yapıcam

Kraliçe hala outworldde duruyo tavsiye varmı

Tek büyük kolonimi kaybetmek istemiyorum

Son düzenleme:

Tospik

Süper Majör
18 Eyl 2021
203
62
110
Ödüller
1
LV
1

Tamam akşam durum bildirimi yapıcam

Kraliçe hala outworldde duruyo tavsiye varmı

Tek büyük kolonimi kaybetmek istemiyorum
muhtemelen kabul etmediler.
kraliçe de gereksiz strese girdi geçmiş olsun kraliçede sorun olup olmadığını kontrol edin sorun yoksa tüpe geri koy ve 1 ay elleme hayvana

Users who are viewing this thread

Üst Alt