Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçem Yumurtaları Yedi :/

EGİŞ

Pupa
18 Nis 2021
31
8
30
LV
0

Messor kraliçem ilk yumurtladığında 4-5 tane görebiliyordum fakat Şuan 1 tane kalmış. sıcaklık 20°civarlarında. haftada sadece 1-2 defa maksimum 3 defa bakmışımdır. Kalanıda yiyecek diye korkuyorum ?. Bu neden olmuştur fikri olan yazarsa sevinirim :/
Pamuğun altına fln mı sakladı diye baktım pamukların altında da gözükmüyor.

Benzer konular

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

1-2 ay kontrol etme titreşim olmayan bi yerde dursun geri yumurtlar

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

seste bir titreşim olduğu için aklıma ses faktörü geldi. acaba yüksesk sesli bir ortamda mı muhafaza ediyorsun ?

ardaypc_3

Media
3 May 2021
97
54
50
LV
0

Geçmiş olsun sesten kaynaklanabileceğini düşünüyorum en az 2 hafta bakmamanı öneririm bendede aynısı olmuştu benden sesten dolayı oldu önerim en ücra
odanın en ücra noktasına koy karanlıkta sessiz ortamda her türlü geri yumurtlar haftada 3 kere bakmak yeni yumurtlamış karınca için çok geldi bana, ilk 2 hafta bakma sonra haftada bir bak zaten bakıpta göreceğin tek şey yumurta, işçi çıkınca 4 hatta 3 günde bir bakanlar var.

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Geçmiş olsun sesten kaynaklanabileceğini düşünüyorum en az 2 hafta bakmamanı öneririm bendede aynısı olmuştu benden sesten dolayı oldu önerim en ücra
odanın en ücra noktasına koy karanlıkta sessiz ortamda her türlü geri yumurtlar haftada 3 kere bakmak yeni yumurtlamış karınca için çok geldi bana, ilk 2 hafta bakma sonra haftada bir bak zaten bakıpta göreceğin tek şey yumurta, işçi çıkınca 4 hatta 3 günde bir bakanlar var.
işçi çıkınca ben hergün bakıyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt