Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

kraliçem yumurtlamıyor

Freest

Media
10 May 2021
35
14
50
LV
0

kraliçemi bayramın 1.günü buldum ve hala yumurtlamıyor camponotus santus kralieç parazik kraliçe midir

Benzer konular

akbltcan1

Süper Majör
19 Nis 2021
232
47
110
Ödüller
2
LV
1

kraliçemi bayramın 1.günü buldum ve hala yumurtlamıyor camponotus santus kralieç parazik kraliçe midir
fotoğraf da belli olmaz mı Parazitik kraliçe ( ilk sıradakiler )

Ekli dosyalar

• images (9).jpeg
    images (9).jpeg
    42.8 KB · Görüntüleme: 137

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Ben bunu paylaştım ama yanlış anlaşılmış galiba. Bu sadece lasiuslar için ve bu resimde bütün parazitik kraliçeler yok. Parazitik kraliçeler sadece bunlar değil, daha çok var. Senin soruna gelirsek camponotus sanctus larazitik değil. Yumurtlamamasının nedeni döllenmemiş olabilir, çok açıp strese sokmuş olabilirsin, kurulumda hata olabilir. Birsürü ihtimal var.

akbltcan1

Süper Majör
19 Nis 2021
232
47
110
Ödüller
2
LV
1

Ben bunu paylaştım ama yanlış anlaşılmış galiba. Bu sadece lasiuslar için ve bu resimde bütün parazitik kraliçeler yok. Parazitik kraliçeler sadece bunlar değil, daha çok var. Senin soruna gelirsek camponotus sanctus larazitik değil. Yumurtlamamasının nedeni döllenmemiş olabilir, çok açıp strese sokmuş olabilirsin, kurulumda hata olabilir. Birsürü ihtimal var.
örnek olsun diye atmıştım

Freest

Media
10 May 2021
35
14
50
LV
0

ok saol kanka sürekli pamukla rı alı yerini daraltıyordu haftalık kontrol ederken gördüm pamuğu ittim üçtaki bende

Users who are viewing this thread

Üst Alt