Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçemi ne ile besleyebilirim

Enes Erd

Yumurta
14 Haz 2021
8
5
15
LV
0

Kraliçemin yumurtlamasını bekliyorum yumurtlayıp işçiler çıktıktan sonra ne verebilirim çok bilmiyorum un kurdu diye duydum ama elimde yok nereden temin edebilirim ya da kendim 0 dan üretebilir miyim

Benzer konular

Aiehr

Pupa
17 May 2021
87
18
30
LV
0

Un kurdunu sıfırdan kendimiz üretemiyoruz, internetten veya şehrindeki canlı yem satan yerlerden alman gerekiyor böyle bir şansın yoksa Alternatif besinlere yönelmen gerekiyor dışardan toplamıyoruz parazit veya ilaçlanmış olabiliyor

berkayr

Pupa
6 Tem 2021
67
27
30
LV
0

Kraliçemin yumurtlamasını bekliyorum yumurtlayıp işçiler çıktıktan sonra ne verebilirim çok bilmiyorum un kurdu diye duydum ama elimde yok nereden temin edebilirim ya da kendim 0 dan üretebilir miyim
Türe göre farklılık gösterebiliyor yumurta sarısı, yumurta beyazı, balık yemi(pul), sosis, salam, kedi maması, ton balığı vs vs verebilirsin bazı türler bunun yanında tohumda tüketiyor. Kolonin kesin bunları yiyecek bir şey diye bir şey yok aynı tür 2 koloni olup biri sevebilir diğeri sevmeyebilir deneyip görmen lazım

Users who are viewing this thread

Üst Alt