Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba yeni hobi edinmek istiyorum gecko sahiplenmek ve geckolar hakkinda bilgi almak istiyorum

• Konbuyu başlatan Nita
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:12

Nita

Yumurta
2 Haz 2023
3
1
15
LV
0

Adim Zeynep
Yasim 26
Istanbulda yasiyorum ve gecko beslemek istiyorum ama hic tecrubem yok. Nasil bi alanda yasamasi gerektigi nelerle beslenmesi gerektigi konusunu hep arastiriyorum ama dikkat etmem gereken hususlari sizlerden de duymak istiyorum. Istanbulda gecko satisi yapan varsa da bilmeyi cok isterim.

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Bir çok farklı Gecko türü mevcut hepsinin gereksinimleri ve bakımları farklıdır.. hobiye yeni başlayacaksınız minimum ilgi ve bakım gerektiren Leopard Gecko öneririz.. bu tür üzerinde yoğunlaşıp ihtiyaçlarını örneğin canlı yem önceliği ve elinizin altında sürekli canlı yem kolonisi olmalı un kurdu, dubia vs daha sonra kalsiyum ve multivitaminleri önceden tedarik edip hazırlamanızı daha sonra ise uygun bir plastik kap ve yaşam alanı hazırlayarak canlıyı almanızı öneririm.. forumda zaman zaman Gecko ilanları açılıyor öncesinde satıcı ile ilgili bilgi sahibi olmanız ve referanslı kişilerden almanız sizin için daha iyi olur

shagydigy

Pupa
28 Eki 2021
86
21
30
LV
0

Hali hazırda 2 adet morph garantili yavru leopard geckom satışta iletişime geçebilirsiniz

Son düzenleme:

enes.tab

Yumurta
14 Nis 2022
21
3
15
LV
0

Adim Zeynep
Yasim 26
Istanbulda yasiyorum ve gecko beslemek istiyorum ama hic tecrubem yok. Nasil bi alanda yasamasi gerektigi nelerle beslenmesi gerektigi konusunu hep arastiriyorum ama dikkat etmem gereken hususlari sizlerden de duymak istiyorum. Istanbulda gecko satisi yapan varsa da bilmeyi cok isterim.
Hem gecko var hemde bilgi verebilrim Instagram: tabtulatr

Nita

Yumurta
2 Haz 2023
3
1
15
LV
0

Bir çok farklı Gecko türü mevcut hepsinin gereksinimleri ve bakımları farklıdır.. hobiye yeni başlayacaksınız minimum ilgi ve bakım gerektiren Leopard Gecko öneririz.. bu tür üzerinde yoğunlaşıp ihtiyaçlarını örneğin canlı yem önceliği ve elinizin altında sürekli canlı yem kolonisi olmalı un kurdu, dubia vs daha sonra kalsiyum ve multivitaminleri önceden tedarik edip hazırlamanızı daha sonra ise uygun bir plastik kap ve yaşam alanı hazırlayarak canlıyı almanızı öneririm.. forumda zaman zaman Gecko ilanları açılıyor öncesinde satıcı ile ilgili bilgi sahibi olmanız ve referanslı kişilerden almanız sizin için daha iyi olur
Arkadaslar mesajda beni bilgilendirdiler sagolsunlar. Cok hazirliksiz oldugumu fark ettim biraz daha arastirma yapmam gerekiyormus
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hali hazırda 2 adet morph garantili yavru leopard geckom satışta iletişime geçebilirsiniz wp: 05545583883
Butun hazirliklarimi tamamladigimda eger hala elinizde geckolariniz mevcutsa sizinle iletisime gecicem cok tesekkur ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt