Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor kraliçem ek karınca kabul eder mi?

pofdzm

Media
30 Eyl 2020
39
7
50
LV
0

Arkadaşlar yerde bir messor cinsinden Major buldum, benim kraliçeyi kabul eder mi bu?

Benzer konular

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Kabul etmezse kraliçeyi öldürebilir o yüzden normal işçi ver yada hiç verme çünkü gerek yok

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

Messorların türünü belirlemek zor aynı tür olsa bile kabul edeceğinin garantisi yokken faklı tür olma ihtimali de yüksek çok riskli iş salmakla iyi etmişsin

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
912
555
375
Ödüller
12
LV
4

Myrmicinae altfamilyasındaki türlerde işçi kabul ettirme gerçekten zor formicinae nispeten daha başarılı denemenizi tavsiye etmem

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Messorların türünü belirlemek zor aynı tür olsa bile kabul edeceğinin garantisi yokken faklı tür olma ihtimali de yüksek çok riskli iş salmakla iyi etmişsin
Bendede messor var şuan yumurtasız, ona aynı tür olduğuna emin olduğum bir işçi koyucam. Veya major tavsiyen hangisi?

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

Minor kafa kısmı kırmızı olanlar demi, bizim bahçede ondanda var işçisinimi koyayım majormu
Minor tür değil işçi sınıfıdır en küçük işçiler major koyma kabul etmeyip saldırırsa kraliçeyi öldürebilir o yüzden minor koy kabul etmezse çok zarar veremeyecektir

pofdzm

Media
30 Eyl 2020
39
7
50
LV
0

Bendede messor var şuan yumurtasız, ona aynı tür olduğuna emin olduğum bir işçi koyucam. Veya major tavsiyen hangisi?
Reddit'de biri ile karşılaştım, kolonilere karınca kabul ettirmeyi Messor cinsi ile deniyor. Yaptığı deneyler başarılı çıkmış ama tamamen aynı tür ve alttür olduğundan emin ol.

Users who are viewing this thread

Üst Alt