Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messorlar Hangi Ay da Uçarlar?

8 Haz 2021
9
0
5
LV
0

messorlar için:
Kayseride bu hafta böyle uçum olma ihtimali varmı?
Opera Anlık Görüntü_2021-06-08_144525_www.google.com.png

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

YADA HANGİ TÜRLERDE UÇUŞ OLUR?
Messorların uçuşu bitti sayılır ama bazen bulanlar olabiliyor. Yağmurların aralarındaki açık havalarda uçuş olabiliyor. Pazar günü tetramorium ve lasius uçuşu olabilir. Belki de daha fazla cins uçabilir. Pazar günü çıkabilirsiniz. Havaların yağmurlu gitmesi iyi. Eğer pazar günü uçmazlarsa bu kadar yağmurun arkasından mutlaka uçuş olur.

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Ağustos ayı ve kış dışında her ay gördüm messor kraliçesini

Froxsyn

Yumurta
12 Ağu 2023
5
3
15
LV
0

Hava durumu.PNG

Kayserideyim bende Ağustosun bu sıcağında hangi türleri bulabilir veya bulabilirmiyim ? :D (Yeni konu nasıl açılıyo anlamadım o yüzden buraya yazıyorum)

Hormiga

Süper Majör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
275
99
140
Ödüller
5
LV
2

Ant flight diye bir uygulama var indirebilirsen orda yüzdelik gösteriyor uçuş olma yüzdeliği
Karınca uçuş takviminden form uzerinde mevcut hangi türlerin uçtuğunu oğrenebilirsin iyi günler aramıza hoşgeldin.

Froxsyn

Yumurta
12 Ağu 2023
5
3
15
LV
0

Ant flight diye bir uygulama var indirebilirsen orda yüzdelik gösteriyor uçuş olma yüzdeliği
Karınca uçuş takviminden form uzerinde mevcut hangi türlerin uçtuğunu oğrenebilirsin iyi günler aramıza hoşgeldin.
Hoşbulduk teşekkür ederim Messor sahiplendirecek birisi var mı acaba diye arıyorum bi yandanda bulursam daha iyi olucak gözlerimde biraz problem var çok netleştiremiyor o yüzden karınca bulamamda genelde zor oluyor hayırlısı bakalım

Users who are viewing this thread

Üst Alt