Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mite yardım

Zefix

Media
15 Tem 2022
137
16
55
LV
0

İyi aksamlar ,forum üyesi bir arkadastan messor kolo i aldim deney tüpu kirli temizleyeyim drken beyaz canlilar farkettim.Sanirsam mite ne yapmaliyim?Eve bulasir mi

Benzer konular

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

İyi aksamlar ,forum üyesi bir arkadastan messor kolo i aldim deney tüpu kirli temizleyeyim drken beyaz canlilar farkettim.Sanirsam mite ne yapmaliyim?Eve bulasir mi
Transfer yapabilirsin yeni tuplerine gectikleri zaman outworld e limon parçası koymankn faydasi olucagini duymustum ve havalandirmaya, koydugun yiyeceklerin beklememesine dikkat etmelisin.

Zefix

Media
15 Tem 2022
137
16
55
LV
0

Musait olunca bemen yukldyecegim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

20 den fazla isci vecyumurtalar var

Ekli dosyalar

• 20220724_184841_copy_1699x2265.jpg
    20220724_184841_copy_1699x2265.jpg
    323.7 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Bu zamana kadar hic mite sorunu yasamadm ama basit bir outworld yapabilirsin ne bileyim en kotu peynir kabina koy tupu ac agzini baska temiz tupe transfer et limon ver

Erdem

Süper Majör
Emektar
26 Mar 2022
106
99
105
Ödüller
2
LV
1

Öncelikle Sakın Olmalısın. Tüp çok kirli. Yeni bir Tüp hazırlayıp karıncaları hemen Transfer etmelisin. Ve Outworld'ün varsa Outworld'ü Tup'e bağlayıp küçük bir Limon Parçası koyabilirsin. Eğer Outworld'ün yoksa Tüp'ün içine küçük bir Limon Parçası koyup pamuğu kapatabilirsin. Limon Parçasını pamuğun hemen dibine koy. Çok ileriye koymama gerek yok.

Dantel

Media
15 Tem 2021
102
13
55
LV
0