Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Outworlde bagladim

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Outworlde bugun bagladigim bir koloni işçilerde sorun yok iceriye tohum tasiyorlar fakat kralice surekli tupun agzina gidiyor rahatsız gibi sebebi nedir sizce?
IMG_20220616_143533.jpg

Benzer konular

Lightsaber

Yumurta
6 Mar 2022
40
16
15
LV
0

Bazen deney tüpünün su olan kısmı fazla nemli olabiliyo ondandır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim kraliçemde aynısını yapıyor bazen

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Nem oranı uygun olan yere geçiyor olabilir,stres olabilir,işçi sayısı az olup ow e bağlayınca koruma amaçlı yapabiliyorlar ama @Lightsaber ın dediği gibi büyük ihtimalle nemden dolayıdır

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Nemden değilde stresten olduğunu düşünüyorum cunku ow e baglamadan oncede ayni tupteydi

Nemden değilde stresten olduğunu düşünüyorum cunku ow e baglamadan oncede ayni tupteydi

Lightsaber

Yumurta
6 Mar 2022
40
16
15
LV
0

Benim kraliçemde aynısını yapıyor bazen

Aynı tüpte olması nem oranının sabit kalacağını göstermez eğer hava ısınırsa ddeney tüpünden buğu yapar ve su zerreleri oluşur ozaman kraliçe rahatsız olursa yumurtaları uygun yere taşır

Ama strestende olabilir bilemeyiz

Users who are viewing this thread

Üst Alt