Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Selam ben emwin

Emwin5

Yumurta
25 Ağu 2021
1
1
15
LV
0

Ben karınca hobisine yeni atıldım size bir sorum olacak şu şekilde bir formika rufubarmis kıraliçesi buldum şu an 6 veya 7 işçisi var ve bu arada test tüpü bulamadığım için şırınga da besliyorum. sorum şu kraliçe karınca neden sürekli beslenme alanına çıkar? Bana bilgi verebilirmisiniz ?

• Beğen
Tepkiler: ATL

Benzer konular

Tnakrebs

Media
11 Ağu 2021
173
45
55
LV
0

Ben karınca hobisine yeni atıldım size bir sorum olacak şu şekilde bir formika rufubarmis kıraliçesi buldum şu an 6 veya 7 işçisi var ve bu arada test tüpü bulamadığım için şırınga da besliyorum. sorum şu kraliçe karınca neden sürekli beslenme alanına çıkar? Bana bilgi verebilirmisiniz ?
Acıktığı için .d

RGUTT

Pupa
6 Tem 2021
83
43
30
LV
0

Yasam alani kucuk ise disari cikmasi normal, ozellikle Formica gibi kolay stres olup cildiran bir cinsde

karakter219

Yumurta
16 Tem 2021
14
2
15
LV
0

haklı outworldde dışarıdaki taşa dokunuyorum tüpün yanında hemen hepsi koşuşturmaya başlıyor çok çabuk stres yapıyorlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt