Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Şikayet Formu

Magne

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Merhaba, Geçen günlerde bir başlık altına şu şekilde bir mesaj gönderdim:
Screenshot_20231215_204614_Chrome.jpg

İlgilli mesajda zaten bu kullanıcı ile dalga geçiyorum çünkü absürt bir mesaj yazıyor, ve bana katılan benim gibi düşünen de bir sürü insan bulunmakta. Yaptığımın doğru olduğunu savunmuyorum sonuç olarak burada hobi yapıyoruz ve birbirimize yardımcı olmak ve güzel vakit geçirmek için buradayız, bu adamla polemiğe girmemeliydim ama bahsettiği konu çok genel ve tepki çeken bir konuydu.
Şikayetim şu ki bu kardeşimiz hem discorddan hem de forumdan birden fazla hesapla hem beni taciz ediyor hem de insanlara beni kötülüyor ve bunların yanında ilgili, ilgisiz tüm mesajlarımın altında bu muhabbeti döndürüyor ve polemiğe girmeye çalışıyor.
Forumda bu muhabbeti açan karşılaştığım kişileri;

itsReal

]therebellion

Discordda bu muhabbeti açan, insanları kışkırtan ve dmden beni taciz eden kişiler;

"1184795303208026122" İlgili kişi korktuğu için tüm dm mesjlarını silmiş.😂
"1183399415646535730" Genel sohbette beni insanlara kötüleyen ve defalarca bunun konusunu açıp tartışmaya çalışan bir kişi.
"781039452255813663" Bu arkadaş günlerdir genelde ilgili ilgisiz her mesajın altında bu konuyu açıyor ve chatin modlar tarafından silinmesine sebep oluyor defalarca kez şikayetçi oldum.
İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim, İyi Forumlar.