Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sizce outword yapmam gerekmi?

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Merhaba arkadaşlar crema kolonim 6 işçi olmuş bi anda 3 5 taneside yolda bugün ilk yemeklerini verim dedim hepsi saldırışa geçti pamuğu bile açamadım abdomeni kıvırıp pambuğu sokmaya calisiyordu işçiler biliyorum kraliçe iğneli işçileridemi öyle acaba ? Outword u acilen yapmam gerek demi ? Çünkü açsam fırlıyacak işçiler ve kayıbolsa evde iğneliyse acı verir biraz

Benzer konular

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Besleme sırasında dışarı kaçıyorlarsa yap benim koloni 25 işçide kaçmaya başladı outworld yaptım pudra zeytinyağı karışımı ilede bariyer yap kaçamıyolar

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

6 işçide sorun olacağını sanmıyorum çok küçük bir tüp değilse bu boyda tüp daha uygun olur

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Evet işçiler de iğnelidir.

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

işçilerin sizi sokabiliceğini sokarsada büyük bi acı vericeğini sanmıyorum

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

60+ işçiye ulaşan Crematogaster kolonim olmuştu 20 işçiye kadar hiç sorun yaşamadım daha sayı arttığında besleme yaparken kaçmalar oluyordu dikkat ettiğimde yine beslemeyi yapabildim. Bendekiler biraz hırslıydı o yüzden beklemem gerekiyordu ama keyifliydi. Küçük türleri test tüpünde çoğaltmak kolay bence biraz daha sabretmelisiniz

3637

Yumurta
16 Nis 2020
153
31
15
Ödüller
14
22
LV
4

modemi bir kutuya koy test tüpünüde yanına koy al sana ısıtıcı ben öyle yapıyorum çok memnunum

hayır bana sakın radyasyondan ölürler deme sakııınnn :)
Ölmezler yanarlar şaka bir yana kısa vadede bir şey olmaz zaten ama uzun vadede stres altına sokabilir sonuçta ilkel canlılar modemin yarısına çekin ki sıcaklık dağılsın radyo dalgaları yansısın veya çok pahalı değil ısıtıcılar temin edebilirsiniz daha 2-3 ay tutacaksınız sanırım, siz de bana wifi dalgaları zararsız demeyin lütfen. ;)

pokerkai

Media
30 Ara 2020
68
23
50
LV
0

Ölmezler yanarlar şaka bir yana kısa vadede bir şey olmaz zaten ama uzun vadede stres altına sokabilir sonuçta ilkel canlılar modemin yarısına çekin ki sıcaklık dağılsın radyo dalgaları yansısın veya çok pahalı değil ısıtıcılar temin edebilirsiniz daha 2-3 ay tutacaksınız sanırım, siz de bana wifi dalgaları zararsız demeyin lütfen. ;)
ısıtıcı ped var aldım fakat prize taktığımda adaptör çok ısınıyor o yüzden güvenmedim süürekli prize takılı tutmaya korkuyorum mazallah gece bişey mişey olur korkusuyla kullanmıyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt