Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula

Ersinkaynar

Yumurta
9 Nis 2023
1
0
5
LV
0

Merhaba tarantula fobim var ve beslemeyi çok istiyorum ilk defa besleyeceğim nasıl nerden temin edildiğinide bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı

Benzer konular

caneraydemir

Yumurta
25 Mar 2023
13
0
5
LV
0

ankara canlı yem sitesine gir yukarıda bir irtibat numarası olacak. wp den yaz tarantula almak istiyorum diye. bayram sonuna kadar listeye ismini yazdırabilirsin. tarantulalar yurt dışından gelecek acele et. bayramdan sonra almak istersende eylül ekimi beklersin.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

türleri araştırdın mı neler uygun neyle başlayabilirim vs gibi

DanqeR

Yumurta
26 Şub 2023
34
12
15
LV
0

@Yetkin Psalmopoeus pulche türü hakkında birkaç sorum olacaktı:
Bombalama yapabiliyormu ?
Zehir seviyesi nedir ?
Başlangıç için nasıl olur ?

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

@Yetkin Psalmopoeus pulche türü hakkında birkaç sorum olacaktı:
Bombalama yapabiliyormu ?
Zehir seviyesi nedir ?
Başlangıç için nasıl olur ?
-hayır
-yüksek etkili
- hayır
internette bu tür için bilgiler var yabancı sitelerden de çeviri ile bakabilirsiniz nerden alınacağından önce bu tarz şeyleri araştırmalısınız arkadaşın size dediği kişinin listesinde birçok güzel uygun tür de var çok zor türler de var

DanqeR

Yumurta
26 Şub 2023
34
12
15
LV
0

-hayır
-yüksek etkili
- hayır
internette bu tür için bilgiler var yabancı sitelerden de çeviri ile bakabilirsiniz nerden alınacağından önce bu tarz şeyleri araştırmalısınız arkadaşın size dediği kişinin listesinde birçok güzel uygun tür de var çok zor türler de var
Birkaç yabancı siteye baktım ama doğru siteler değildi sanırsam şimdilik bir arkadaşa yazdım başkasına söz vermiş eğer o kişi vazgeçerse ben alacağım eğer o kişi alırsa Ankara c.y. den alacağım attıkları tür listesinden alabileceğim türleri ayırdım zaten 😀

Users who are viewing this thread

Üst Alt