Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

TARANTULALAR

yunusemretatlı

Yumurta
20 Eki 2022
9
1
15
LV
0

Herkese merhabalar,

Şöyle bikaç yorumunuzu rica edeceğim

Konu şu;
Sizce girdiğimiz bu son dönemde
TARANTULA HOBİSİ İçin ABARTILI
Fiyatlarda bulunmaları normal mi
Ya da sizin görüşünüz nedir ?

Tabiki herkesin canlısı kendine değerlidir
Konuyu sadece gün geçtikçe değişken hallere giren bu durumu daha da anlayabilmem için başlatmak istedim.
Yorumlarınızı bekliyorum..

Benzer konular

brhnegative

Yumurta
30 Kas 2022
15
4
15
LV
0

Benceye Ülkeye Girişi Yasak Ülkede Yasal Değil Böylelikle Çeşit Yok olanlarda genelde aynı tür üretiliyo çok güzlel türler var türkiyedede nadir var ama ülkemizde ne yazıkki bazen vieolarla yetiniyoruz ama inş gelicek bi gün türkiyede versicolor metalica vb üretilecek vce neler neler amin :D

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

her şeyin genel aşırı pahalanışı ve yasakların artması ile yılladır giderek artıyor fiyatlar bu gidişle daha da artmaya devam edecek

Bogachanturk

Majör
22 Kas 2021
178
96
75
LV
0

Bana göre şöyle bir durum var birisi bir şeyin fiyatına zam yapınca, herkes zam yapıyor.
İnsanlar fiyatları bilmediği için araştırmadan okumadan her şeye tamam diyerek alıyor,
Birisi o fiyattan canlı koyunca öbürü de daha yükseğe koyuyor.
Al/sat bu insanlar fiyatların artmasına sebep oluyor. Kimse kimseye karışamaz ancak al/sat yapa yapa canlı bir süre sonra telef oluyor, ya kargoda ölüyor, ya alan kişinin elinde ölüyor. Buda özellikle az bulunan canlıların daha da az olmasına sebep oluyor.
Üretim olunca zaten fiyatları görüyorsunuz. Albo ve Muri üretimi olduğu için bu canlıların fiyatları uygun gibi.

Genel olarak benim düşüncelerim bunlar.

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Hocam genelde yazları ucuzluyor ama yinede eskisine göre yine daha pahalı oluyor ve hep üretilen (muri,albo) gibi türler dışında başka bir tür bulmakta zorlaşıyor.

Users who are viewing this thread

Üst Alt