Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tetra işçilerim çıktı

benzthous0

Yumurta
19 Eyl 2021
12
2
15
LV
0

Tetramorium türü kraliçem yumurtlamıştı az önce kontrol amaçlı test tüpüne baktım ve işçilerin çıktığını gördüm şekerli su takviyesi yaptım ancak elimde şuanlık un kurdu bulunmuyor daha temin etmedim nasıl bir takviye yapmalıyım un kurdu alana kadar

Benzer konular

Antlantis

Media
2 May 2021
59
36
50
Ödüller
1
LV
1

Tetramorium türü kraliçem yumurtlamıştı az önce kontrol amaçlı test tüpüne baktım ve işçilerin çıktığını gördüm şekerli su takviyesi yaptım ancak elimde şuanlık un kurdu bulunmuyor daha temin etmedim nasıl bir takviye yapmalıyım un kurdu alana kadar
Tetralar besinde çok seçme yapmazlar, ondan yumurta beyazı, kıyma, yaş mama verebilirsin. Sert tohumdan ziyade yumuşak tohumları tercih edebilirsiniz (fındık, ceviz veya çekirdek) daha rahat bir şekilde tüketirler. Keyifli hobiler.

Son düzenleme:

Antlantis

Media
2 May 2021
59
36
50
Ödüller
1
LV
1

Fındık ceviz çekirdek tohum değil mi hocam.
Genelde tohum denince akla darı gelir. Bende onlardan ziyade karıncalar için daha rahat tüketebilecekleri, yumuşak tohumlardan bahsettim. Ancak haklısınız, onu muhabbet kuşu olarak düzenlemem daha doğru olur.

Son düzenleme:

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Tetralar besinde seçme yapmazlar ama ben tohum verdiğimde karınca ekmeği yaptıklarını çok görmedim diyebilirim

Users who are viewing this thread

Üst Alt