Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tetramorium kraliçesi öldü

• Konbuyu başlatan wype
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:10

wype

Yumurta
19 Şub 2023
12
0
5
LV
0

2 tane tetramorium kolonim var. Kraliçelerini aynı yerden bulmuştum. Geçenlerde kolonilerden birinin kraliçesi öldü. Sizce kraliçesi ölen işçileri öbür tetramorium kolonisine transfer etsem uyum sağlayabilirler mi? Ne tavsiye edersiniz?

Benzer konular

Tospik

Süper Majör
18 Eyl 2021
203
62
110
Ödüller
1
LV
1

2 tane tetramorium kolonim var. Kraliçelerini aynı yerden bulmuştum. Geçenlerde kolonilerden birinin kraliçesi öldü. Sizce kraliçesi ölen işçileri öbür tetramorium kolonisine transfer etsem uyum sağlayabilirler mi? Ne tavsiye edersiniz?
savaşırlar denemeyin

Ssg0658

Yumurta
21 Tem 2022
43
4
15
LV
0

1 tane atın durma bakın kabul etme durumları da olabilir eğer kabul ederlerse te, tek ekleyebilirsiniz

Users who are viewing this thread

Üst Alt