Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tür/cins

akbltcan1

Süper Majör
19 Nis 2021
232
47
110
Ödüller
2
LV
1

bugün 13.30 gibi buldum hava kapalıydı baya da vardı kraliçe 2 tane alıp multi denemek istedim eğer biraz gelişme olursa günlükte yapmak istiyorum cinsi messor sanırım
kayseri'de buldum bu arada

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-09-17 at 23.30.47.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-17 at 23.30.47.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 179
  • Beğen
Tepkiler: ATL

Benzer konular

Abewn38

Yumurta
9 Ocak 2022
10
4
15
LV
0

bugün 13.30 gibi buldum hava kapalıydı baya da vardı kraliçe 2 tane alıp multi denemek istedim eğer biraz gelişme olursa günlükte yapmak istiyorum cinsi messor sanırım
kayseri'de buldum bu arada
Bende Kayseri'de yaşıyorum karınca hobisine giriş yapmak istiyorum yaşım 18 talasta yaşamaktayım bu konu hakkında beni bilgilendirirsen güzel olur nerelerde ve ne zaman bulabilirim kraliçe karınca. mesajımı geri dönüş yapmanı bekliyeceğim

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Bende Kayseri'de yaşıyorum karınca hobisine giriş yapmak istiyorum yaşım 18 talasta yaşamaktayım bu konu hakkında beni bilgilendirirsen güzel olur nerelerde ve ne zaman bulabilirim kraliçe karınca. mesajımı geri dönüş yapmanı bekliyeceğim
Şu dönemde bulman çok zor bulsan da kış uykusu moduna geçtiğinden yumurtlamayacaktır. En iyisi Mart-Nisan aylarını beklemek.

Abewn38

Yumurta
9 Ocak 2022
10
4
15
LV
0

Şu dönemde bulman çok zor bulsan da kış uykusu moduna geçtiğinden yumurtlamayacaktır. En iyisi Mart-Nisan aylarını beklemek.
Peki ne tür bölgelerde bulurum ve biraz daha Kayseri'de yaşıyan bir arkadaş bulursam az da olsa bilgisi olan benim yapicağım kranca kolonilerinde ve karınca konusu hakkında biraz daha iyi olur gibime geliyor...

akbltcan1

Süper Majör
19 Nis 2021
232
47
110
Ödüller
2
LV
1

Peki ne tür bölgelerde bulurum ve biraz daha Kayseri'de yaşıyan bir arkadaş bulursam az da olsa bilgisi olan benim yapicağım kranca kolonilerinde ve karınca konusu hakkında biraz daha iyi olur gibime geliyor...
ben beyazşehir serkent tarafındayım biraz uzağız

Users who are viewing this thread

Üst Alt