Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un Kurdu Besleme

• Konbuyu başlatan buiyiydi_4dmin
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:11
B

buiyiydi_4dmin

Misafir
Misafir Üye
Merhaba arkadaslar evde un kurdu üretimi yapıyorum ama tam becerebilmis degilim nerede hata yapiyorum bilgi verir misiniz 3 4 gunde bir besliyorum ve isisi ideal olan bir yerde duruyorlar bocek halleri ama az micro un kurdu var yardimci olursaniz sevinirim

Benzer konular

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Merhaba arkadaslar evde un kurdu üretimi yapıyorum ama tam becerebilmis degilim nerede hata yapiyorum bilgi verir misiniz 3 4 gunde bir besliyorum ve isisi ideal olan bir yerde duruyorlar bocek halleri ama az micro un kurdu var yardimci olursaniz sevinirim
Eğer böcekler kurtlar aynı yerdese kurtlar micro un kurdunu yiyebiliyor onun harici yataklıkta sıkıntı olabilir başka aklıma gelmedi nemin çok sorun olucağını sanmam

B

buiyiydi_4dmin

Misafir
Misafir Üye
Anladım teşekkür ederim aynı yerdeler ama beslemedd şuphem var 1 hftada mi besleme yapmaliyim yoksa 4 5 gune bir mi

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Böcekler ne zamandır duruyor şuandaki yerlerinde? Yataklığı değiştiriyor musunuz?

B

buiyiydi_4dmin

Misafir
Misafir Üye
3 ay oldu sanirsam yataklik kirlenince yeni yataklik ekliyorum

B

buiyiydi_4dmin

Misafir
Misafir Üye
Anladim tesekkur ederim herkese?

Users who are viewing this thread

Üst Alt