Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Unkurdu

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Kepekli unla olur mu sadece
Şimdi affınıza sığınarak ben olaya biraz mizahi olarak yaklaşıp cevap vericem menemen soğansız olurmu ? veya kuru fasulye pilavsız :) bu canlılarda o şekilde beslenir ha sade kepek unu verebilirsin veya sadece mısır unuda ama bunlardan alacağı besin ve protein düşük olur protein düşük olursa vereceğin canlılarada protein ihtiyacını karşılamaz.. ne kadar çeşit ve karma olursa kurtlarda o şekilde iyi beslenir ve aynı şekilde kurtları verdiğin canlılarda iyi beslenip protein ihtiyacını karşılar

Ardakral

Süper Majör
21 Mar 2021
156
47
105
LV
0

Şimdi affınıza sığınarak ben olaya biraz mizahi olarak yaklaşıp cevap vericem menemen soğansız olurmu ? veya kuru fasulye pilavsız :) bu canlılarda o şekilde beslenir ha sade kepek unu verebilirsin veya sadece mısır unuda ama bunlardan alacağı besin ve protein düşük olur protein düşük olursa vereceğin canlılarada protein ihtiyacını karşılamaz.. ne kadar çeşit ve karma olursa kurtlarda o şekilde iyi beslenir ve aynı şekilde kurtları verdiğin canlılarda iyi beslenip protein ihtiyacını karşılar
Abi ben Galete ünü ve kepek un u kullanacağım yeteri kadar protein alırlar mı bide benim paylaştığım konuda ne böceği biliyon mu o unlar yeteri kadar olursa onlarda da olur mu

Users who are viewing this thread

Üst Alt