Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yardım Lazım

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,986
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Ne ile başlamak veya ne beslemek istediğine bağlı.. çoğu hobi canlısı için canlı yem olmazsa olmazı gibi bir şey, bu yüzden evde bir hamam böceği veya kurt çeşitleride bulundurman ve muhafaza etmen lazım.. bu durum çoğu kişinin başlıca ve asıl sorunu.. ilk önce bu durumu izah etmelisin

mudkipyigit

Media
19 Ağu 2021
99
29
55
LV
0

Ne ile başlamak veya ne beslemek istediğine bağlı.. çoğu hobi canlısı için canlı yem olmazsa olmazı gibi bir şey, bu yüzden evde bir hamam böceği veya kurt çeşitleride bulundurman ve muhafaza etmen lazım.. bu durum çoğu kişinin başlıca ve asıl sorunu.. ilk önce bu durumu izah etmelisin
yok ben protein olarak haslanmis yumurtanin byeazini vercem yani canli yem sıkıntısı yok

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Aga hiç kasma ben valla.benim ailem acayip katı bir aile dedim karınca beslicem yok aboov besleme eziyet edecen kendine bakamıyon hayvanamı bakcan ev hayvanat bahcesi olacak vs aldım kraliçe 2 tane tüpte bi berenin içine gizledim bi akşam anneme gösterdim anlattım onu doğaya bırak dedi bende dedim anne burayı benimsedi yumurtladı doğaya salarsam ölür vebali size yazılır acıtasyon yaptım sonra alıştılar aga ara sıra göstersene şu karıncalarını falan diyorlar akrabalar falanda meraklandı höbiye :D yani sen eve sok sonrasına izin verirler merak etme

mudkipyigit

Media
19 Ağu 2021
99
29
55
LV
0

Aga hiç kasma ben valla.benim ailem acayip katı bir aile dedim karınca beslicem yok aboov besleme eziyet edecen kendine bakamıyon hayvanamı bakcan ev hayvanat bahcesi olacak vs aldım kraliçe 2 tane tüpte bi berenin içine gizledim bi akşam anneme gösterdim anlattım onu doğaya bırak dedi bende dedim anne burayı benimsedi yumurtladı doğaya salarsam ölür vebali size yazılır acıtasyon yaptım sonra alıştılar aga ara sıra göstersene şu karıncalarını falan diyorlar akrabalar falanda meraklandı höbiye :D yani sen eve sok sonrasına izin verirler merak etme
tmm bi deniyecegim ama kiralice bulcamda yakaliyacamda baya is var

MuhammedK28

Media
28 Haz 2021
115
47
55
LV
0

tmm bi deniyecegim ama kiralice bulcamda yakaliyacamda baya is var
Zor işler değil aslında. Şans meselesi kraliçe bulmak 1 ay her gün ararsın bulamazsın ertesi gün gelir pencerene konar. Yakalamak da zaten kolay. Ailenden izin almana gerek yok sok eve gitsin yavaş yavaş alıştırırsın. Zaten işçiler çıkana kadar saklaman rahatsız etmemen lazım.

Pekmez

Pupa
15 Ağu 2021
52
3
30
LV
0

:)

Users who are viewing this thread

Üst Alt